דילישיס: לתרום סופגניות בלי להוציא שקל

חג החנוכה הוא הזדמנות לעשות מעשים טובים, לעזור למוחלשים ולהאיר באופן כללי. הפעם בדילישיס אני לא אספר על הדילים שאפשר למצוא בחג או מה אפשר להוציא מהרשת השבוע אלא איך לתרום סופגניות למי שזה ישמח אותו ולהרוויח קארמה טובה מבלי להוציא שקל.

שתי יוזמות שהגיעו אליי (ואתם מוזמנים להוסיף בתגובות עוד יוזמות אם אתם מכירים) מאפשרות לפעולות הוירטואליות שלכם להיות מתורגמות לסופגניות שייתרמו לנזקקים.

הראשונה, יוזמה של האתר/אח “פידבק-אתר הרעיונות של ישראל”: פידבק מציע לתרום סופגניות לבתי אבות ברחבי הארץ. איך משתתפים? פשוט מאוד, מציעים רעיון באתר. על כל רעיון שיתקבל בFidbek  עד ל 9.12 פידבק תרכוש סופגניה ממאפייה בדרום הארץ (כחלק מתמיכה בעסקים בדרום) ותחלק את הסופגניות, כאמור, בבתי אבות במסיבות החנוכה שהן עורכות.
היוזמה השניה, דפי זהב ZAP בשיתוף ארגון “לקט ישראל” פצחו גם כן במבצע התרמה מיוחד שמטרתו לשמח ילדים שחיים מתחת לקו העוני. כדי להצטרף לפעילות ניתנת האפשרות לתרום סופגניה אחת תמורת לייק באתר או שתי סופגניות תמורת תגובה על עסק או איש מקצוע שמופיע באינדקס שלהם.

אתם כמובן מוזמנים לעשות זאת ואם אתם לא יודעים על מי להמליץ המליצו על וואללה אישי פה 🙂

אז זהו להיום בדילישיס, תהיו אנשים טובים – תתרמו סופגניות למי שצריך את זה ואם עוד לא ראיתם את מתכון הלביבות הכי קשוח בעולם צפו בו פה.

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
היטמן חוזר – נוי אלוש וסער בדישי מסכמים את 2011

רק אתמול הראיתי לכם את הצמד האמריקאי שעשה מאשאפ ללהיטי 2011 וכבר היום, פחות מ-24 שעות אחרי פרסום הפוסט, שולף...

סגור