מה זה PowToon ולמה אתם צריכים את זה?

לפני שבוע וחצי בערך הייתי בהרצאה בהאב של היזם המנוסה ואחד המייסדים של *PowToon איליה ספיטלניק. אם אני אכתוב שהתרשמתי לטובה זה יהיה אנדרסטייטמנט.
לפני ההרצאה הכרתי את Powtoon בקטנה, זו הייתה עוד אפליקציה שלא  טרחתי להתעמק בה מפאת חוסר זמן ומרחק מתחום עיסוקיי (אני לא עורך וידאו). אחרי ההרצאה השתנו פני הדברים.
ראשית, המרחק ביני לבין עורך וידאו התקצרו פלאות. שנית, הכרתי מיזם מתוקתק ברמה בינלאומית שנותן חוויית משתמש אליפות ויזם שגורם לך להרגיש גאווה שאתה ישראלי ולהפנים ש”אומת הסטארטאפ” זו לא רק סיסמא.

אז מה זה PowToon בעצם ולמה אתם צריכים את זה?

Powtoon  היא למעשה אפליקציה/טכנולוגיה לעריכת מצגות או סרטונים באמצעות אנימציה מרשימה ללא צורך בידע עתיר בעריכת וידאו. אם צריך להשוות אותה למשהו הייתי אומר שהיא שילוב של Animoto, Prezi ו-Movie maker. לא בטוח לגבי המובי מייקר כי PowToon היא לגמרי Remarkable והמובי מייקר הוא די, איך לומר בעדינות, יבש.

Powtoon חרטה על דגלה את המטרה הבאה: “למגר את כל התסכול שנוצר אצל אנשים מפאואר פוינט ולהוסיף אנימציה ועיצוב קטלני” והם אכן עושים זאת. Powtoon  מדלברים מערכת ידידותית, מינימליסטית ואינטואיטיבית ביותר. צריך לראות בשביל להאמין שזה כל כך פשוט…

למי PowToon  מתאימה?
לפי דעתי Powtoon  הולכת לככב בגיוסי הון של אפליקציות ובהרצאות של אנשי הייטק שרוצים להראות שהם מעודכנים טכנולוגית. כמו כן משווקים באינטרנט יכולים למצוא ערך רב בקלות שניתן להשתמש ולהעביר מסרים באמצעותה וכמו כן אפשרויות השיתוף הפשוט ומהיר ברשתות החברתיות השונות וניתנות להעלאה ליוטיוב כמובן.

מחירים:

להלן טבלת המחירים כפי שהיא מופיעה באתר, יש גם אפשרות לתשלום לפי שימוש שנע בין 6$ ל 10$ לסרטון.

powtoon

powtoon prices

להצטרפות לPowtoon הקליקו כאן: bit.ly/powtoon *

מוזמנים לשתף פה בתגובות לינקים לסרטונים שהכנתם בפאוטון ולספר על ההתנסות שלכם.

צפו בסרטון התדמית המגניב של Powtoon:

powtoon

להצטרפות לPowtoon הקליקו כאן> bit.ly/powtoon *

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

תגיות:

להגיב זה מזניב

comments