אולי זכיתם לראות את באנרים הבאים מתנוססים על קירות הפייסבוק שלכם בשבועיים האחרונים, בהם מתנוססים אייקונים מוכרים מעולם משחקי המחשב כדוגמת מריו, סוניק ו-Angry Birds, כל אחד מקדם אג’נדה משלו עם פתק הצבעה ייחודי לבחירות, וכולם פונים עם מסר אחד: ב-19/12 בוחרים GameIS.

מאחורי הקמפיין המרהיב עומדת גיימאיז, עמותת תעשיית המשחקים הדיגיטלית הישראלית ומארגנת הכנס השנתי GameIS 2012, שיערך ביום רביעי הקרוב בסינמטק חולון.הנסיך הפרסי

האירוע בפייסבוק.

הכנס נערך בשני אולמות במקביל ומכיל פנאלים וברצאות המכסים תכנים מגוונים כגון פיתוח משחקים, תרבות הגיימינג, צביר התעשייה המקומית בשנת 2012, עיצוב משחק, סאונד, כלכלה במשחקים, עיתונאות ועוד.

לכנס מגיע אורח מיוחד, דניאל מטרוס מחברת DICE, האחראית על סדרת המשחקים הפופולארית Battlefield, שיחתום את חלק ההרצאות של הכנס במושב הבינלאומי, בו ידבר בסיפור ההצלחה של חברת DICE, שהתחילה מפיתוח משחקים פשוטים כדוגמת פינבול והגיע בסופו של דבר להשקת להיט היסטרי המוכר מעל 15 מליון עותקים מידי שנה.

מלבד ההרצאות יערכו בכנס גם שתי תערוכות מעניינות, אחת המציגה אומנות משחקים שנוצרה ע”י ישראלים, הן עבור חברות שפועלות בארץ והן עבור חברות מחו”ל. טעימה קטנה מכך תוכלו לקבל בעמוד הפייסבוק של המיזם. התערוכה שנייה תציג פרוייקטים של בוגרי מסלולי פיתוח ועיצוב משחקים מבית ברל והמכון הטכנולוגי בחולון.

בערב, לאחר שנרגענו קצת, יערך טקס חלוקת GameIS Awards, תחרות שנתית בין מפתחים ישראלים בשלל קטגוריות. גם השנה נשבר שיא הגשת משחקים לתחרות, עדות נפלאה לצמיחתו של התחום בארץ.

מה עוד יש לומר? צריך להמשיך לשכנע אתכם? ב-19/12 בוחרים GameIS. מצפה לראותכם שם.
duke nukem

פורסם על ידי אביב מנוח

אביב "אייסל" הוא מעצב משחקים, בלוגר ומשווק. בין עיסוקיו נכלל פיתוח מותג המדיה Icel.me העוסק בטכנולוגיה ותרבות המשחקים ומשלב בין עולם האינטרנט, הוידאו והחלל החברתי.

הצטרף לדיון

תגובה 1

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
הדיקטטור
קורע: הדיקטטור בדיילי שואו + כרטיס זוגי לסרט

הדיקטטור מגיע לדיילי שואו אחרי ההופעה בתכנית הבוקר האוסטרלית מגיע הדיקטטור לדיילי שואו של ג'ון סטיוארט לעשות טרור וממשיך להצחיק...

סגור