עצבים!

תזכרו את היום הזה שבו הודיעו על הורדת "מצב האומה". היום הזה הוא דגל אדום גם למי שלא פרופסור לתקשורת או ממשל.

אתם יודעים מה? אני לא אכנס אפילו לפרטים כי הם לא משנים באמת וכנראה שגם ככה לא מספרים לנו את הכל. אם אתם רוצים להכנס לזה אתם מוזמנים לקרוא את מה שכתבו בחורים ברשת, מידע ששופך קצת אור על המתרחש מאחורי הקלעים או מה שכתבו בוואלה! סלבס.

תקראו לי שטחי אבל אני חושב שזה ממש צורם שבימים בהם מתבצע מבצע אכיפה גורף ואלים לגביית אגרת הטלוויזיה הדרקונית, אנכרוניסטית ולא מוצדקת, מורידים תכנית סאטירה פוליטית מטעמים מעורפלים עד אפלים.

המהלך הזה מסמל לדעתי את התהליך הברור ואת נכונות הממסד לעמעם ולטמטם את הציבור ולצערי נראה שהולך להם לא רע עם זה.

עם ישראל פראייר

התרחיש הבא לא יקרה: אנשים ייצאו לרחוב נגד רשות השידור, הסאטירה בתכניות הטלוויזיה תהיה נושכת ואובייקטיבית, תהיה התאחדות ומרי אזרחי אמיתי כנגד הורדת התכנית.

הנה מה שיקרה: רשות השידור תמשיך לגבות אגרה בצורה אלימה כי היא יכולה, ימשיכו לפטם את הציבור עם מסרים פוליטיים חסרים ומלאי אינטרסים. תעשו מלא לייקים לקבוצה נגד הורדת מצב האומה, אולי תצטרפו לקבוצה נגד רשות השידור (אבל אולי תפחדו שזה יחשוף אתכם). ימשיכו לעשוק את הציבור של חמוש בעורך דין ולוביסטים צמודים. תתגאו בזה שאנחנו הדמוקרטיה היחידה במזה"ת.

 אז מה עושים?

המינימום המתבקש וההכרחי הוא לא להישאר בבית ביום הבחירות וללכת להצביע. אני לא אגיד לכם במי להצביע, זה לא התפקיד שלי ולא המטרה שלי. אני כן חושב שאם חשובות לכם זכויות האזרח אתם צריכים להבין שהבחירות האלה הן קריטיות, Nuff Said.

מה עוד? למחות! עם כל הציניות שלייק זה כלום וסטטוס זה שום דבר מלבד הוצאת קיטור חשוב להגיד את הדברים, אז אני כותב פוסט מתרעם ואתם יכולים לדבר על כך עם החברים והמשפחה וגם לכתוב פוסט אם יש לכם בלוג – מה שחשוב הוא לא לשתוק. לא לשתוק כי עכשיו זה מבחירה ואח"כ זה יהיה מכפייה.

@eyal brave
@eyal brave

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
1stfiverr
איך לשפר הופעתך באתרי היכרויות ב-5 דולר

ברוכים הבאים לגיגית, מדור חדש בוואללה אישי. במסגרת מדור "הגיגית" אדלה עבורכם מאתר fiverr את ה"גיגים" השווים ביותר. היום אציג...

סגור