יש דברים שלא שותקים עליהם, סרטון תעמולת הבחירות של ש”ס הוא אחד מהם.

מוקדם יותר הערב נחשפתי לסרטון הבזוי של המפלגה הבזיונית הזו והתביישתי בשביל חבריי ובשבילי.
לא צריך להיות עולה חדש כדי להיעלב ולהבין שהבדיחה היא עליך כפי שפתחה את ליבה קולגתי אילנה ברודו וסיפרה על היחס המשפיל שקיבלה ברבנות רק משום שלא נולדה בישראל.
הסיפורים האלה כל כך ישנים, של יהודים שנרדפו בארצות הניכר בשל היותם יהודים והגיעו לארץ לגלות שהם לא מספיק טובים בשביל הפרזיטים שיושבים על השיבר ועדר מאמיני “נציגי האל”. הם ישנים וכואבים בכל פעם מחדש אבל העסקנים של ש”ס ממשיכים להנציח אותם ולסחור בהם, אישית הייתי מצפה שב-2013 כבר לא נצטרך לשמוע אותם. [my_video video=Y5wCALTOhCU title=”ש”ס משסעת” image=https://wallaishi.com/wp-content/uploads/2013/01/shas.jpg]

אני צופה בסרטון, קולט את העקיצה שנשלחת לישראל ביתנו ופתאום קולט שיכול להיות שבכל זאת יש במפלגת ביברמן משהו טוב אם היא מאיימת על האוליגרכיה של הרבנות.
כל מי שלא בוחר בש”ס יכול למצוא את הדקויות האבסורדיות והסטריאוטיפים הנוטפים מהסרטון הזה שיר ערבי בחופה (ככה שומרים על מסורת? אה שכחתי אתם מזרחים גאים) הכלה הרוסייה הבלונדינית בהריון ואחיה המאבטח והחתן הנחות גנטית שלא ידע עם מי הוא מתחתן עד החופה. אבל מי שלא בוחר בש”ס הוא לא קהל היעד של הוידאו הזה- הוידאו הזה נועד לשכנע את המשוכנעים.

כשחברה שלי ראתה את הסרטון היא הייתה בטוחה שמדובר בבדיחה על ש”ס- הסברתי לה שהבדיחה היא עלינו. 🙁

תומכי ש”ס בטח נהנים לקרוא את הפוסט הזה ולומר הכנסנו לאשכנזי הצהוב הזה – שמחים שאני זז לא בנוח בכסא שלי. לאותם אנשים אני שולח תנחומים ורגשי חמלה, אתם תמשיכו להתבוסס בנחיתות שלכם כל עוד תמשיכו לצרוך את הזבל הזה שממשיך להנציח את הסטריאוטיפ השגוי הזה – כמו שהעולים החדשים הם יהודים לא פחות מכל יהודי אחר גם אתם לא יותר עליונים או נחותים מהאשכנזים אתם רק נותנים להם להמשיך את מעגל השקר הזה, חבל.

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Join the Conversation

2 Comments

  1. רוסיה מפגרת באה לעשות תעמולה נגד רוסים כמה מפגר מצידה כמה חסר עמוד שדרה

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
יאיר לפיד אולד ספייס
פרודיה כפולה: צוחקים על יאיר לפיד ועל הפרסומת של אולד ספייס

טרילוגיית סרטונים חדשה מציפה לי את הפיד. הסרטונים, בסגנון הפרסומת המפורסמת של אולד ספייס, מציגים חקיין של יאיר לפיד מבצע...

סגור