מארק צוקרברג: ראה הוזמנת!

זוכרים את התקופה שהיינו מקבלים הזמנות השכם וערב על כל מיני קבוצות הזויות שטוענות שאם מליון איש יעשו לייק מנכ”ל פייסבוק ישנה את השם לגלעד שליט וישים דגל ישראל בלוגו של פייסבוק וכדומה?

אז הפעם אנחנו מדברים על משהו אמיתי ורציני בהרבה יותר, רציני עד כדי להופיע בטלוויזיה (צינור לילה לדוגמא), להיות מסוקר באתרים מכובדים ורציני עד כדי שאני אומר לכם שהפעם זה אמיתי כי אני מכיר את הנפשות הפועלות.

מדובר בזוג צעיר, נמרוד ושיקמה, סוג של אושיות בעולם הפרסום, שהכיר בפייסבוק ושמפאת לו”ז צפוף בעולם הפרסום מערכת היחסים שלהם מתנהלת בפייסבוק בריכוז די גבוה. הזוג הזה החליט להתחתן ובגלל המקום הרב שפייסבוק תופס בחייהם וגרם להיכרות מרגישים צורך להזמין לחתונה את מארק צוקרברג, הלא הוא מנכ”ל פייסבוק.

כדי שמארק יקבל את ההזמנה ויתייחס אליה ברצינות הקים הזוג FANPAGE בפייסבוק וצילם סרטון קצר בו מופיעה הכלה המיועדת  ומזמינה את צוקרברג באופן אישי להחזיק לה את החופה.

מאחר ועולמנו נמדד בתקופה זו בכמות הלייקים שאדם/מוצר/מותג מקבל, הקהל נדרש להביע את תמיכתו וללייקק על מנת שההזמנה תקבל תוקף.

לדעתי יכול להיות נחמד אם צוקרברג יבוא לבקר ואני חושב שזה יהיה סופר קול מצדו לעשות את זה- לבוא בקטנה לחתונה ומיד לחזור לארה”ב. וכמובן לשמר לעצמו מקום בגן עדן (עם 70 בתולות?) בעבור קיום המצווה של שידוך שהביא להקמת בית בישראל.
נמרוד ושיקמה- מזל טוב!

>>>להצטרפות ותמיכה<<<

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
באמריקה יודעים להנות

God Bless America זוכרים את ההתפרעויות בדרבי התל אביבי? אז עכשיו תדמיינו שהייתם חיים באמריקה. תדמיינו שיש ברפרטואר של תרבות הספורט...

סגור