החודש הוזמנתי להשקת המגזין האורבני Urban Culture (או בשמו המקוצר UC).

המגזין פונה לקהל יעד מגוןן בגילאי 26-46, קבוצת גיל אשר חיה ונושמת את העיר, וכולל תחומי תרבות וצריכה שונים המעניינים את הקהל התל אביבי ואת כל מי שרואה עצמו חלק מהכרך הגדול. המגזין יעסוק בנושאים מגוונים: חברה, תרבות, רשת, גסטרונומיה, לילה, אופנה,  צרכנות ועוד.

בין הכותבים במגזין ניתן למצוא שמות של טאלנטים כמו: דפנה לוסטיג, איגי וקסמן, ניר קיפניס, אפרת אברמוב, נמרוד פלד, חן אבני (חיננית), ריטה גולדשטיין, טל טירנגל, דודו בוסי, תומר און, אסי גל, טל לוין, יעל רייף, חגי גילר ועוד. שכמובן כיבדו את המעמד והגיעו לאירוע ההשקה הנוצץ שהתקיים במרסר בר ונערך בחסות סטולי.

הגליון הראשון והשני מתוכננים להיות מחולקים בחינם ברחבי העיר ובמועדונים ולאחר מכן יעלה בסביבות ה30 ₪ למהדורה.

חזון המגזין כך נמסר הוא: "יצירת תוכן מעניין ועל זמני, כזה שיוכל להיקרא לאורך זמן ולהישאר רלוונטי גם חצי שנה מיום יציאתו לאור". המגזין ישלב כתבות תוכן מעמיקות על החברה התל אביבית, התרבות הנוצרת בה, ולצידן הפקות אופנה וגסטרונומיה יצירתיות, מדורים וטורים קבועים של ידוענים ואושיות חברה המזוהות עם העיר.

כל מגזין יבנה סביב כתבת ליבה משתנה ויהווה לאחר הוצאתו מעין אינציקלופדיה עירונית שתישמר רלוונטית לאורך זמן.

הגליון הראשון היה קצת בוסרי לטעמי וכלל מספר טעויות עיצוב ודברים שהייתי משנה, יחד עם זאת משיחות שערכתי עם הנוגעים בדבר, הלקחים נלמדים ויהיה שיפור החל מהגליון הבא. כמובן.
אני מאמין שיש מקום למגזין אורבני חדש בעיר שייתן פייט לטיים אאוט והעכבר שינוהל בצורה עצמאית יותר וחופשית יותר. ארסנל הכותבים מבטיח וממה שקראתי הוא גם מקיים את יחסי האהבה-שנאה שאני מקיים עם העיר הזו מדי יום כבר כמה שנים.
אז תזכרו את השם ותבדקו את עמוד הפייסבוק של urban culture.

urbanculture

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
עמלת שחרור על חבילות המגיעות מחו"ל = גזירה אכזרית

החל מסוף אוקטובר מתנהל מאבק כנגד עמלת שחרור שרשות הדואר/דואר ישראל החליטה להמציא על מנת לעשוק את לקוחותיה. הגזרה החדשה...

סגור