למי מאיתנו לא קרה שראה סרטון מדליק ביוטיוב או איזה קליפ והתעורר בו הרצון להוריד את הסרטון למחשב ולא להיות תלוי ביוטיוב או באינטרנט על מנת לצפות בו?
לפעמים אתה רוצה לערוך איזה וידאו מיוטיוב ולהוריד קליפ מיוטיוב למחשב ולא תמיד אתה יודע איך לעשות את זה.
אחרי קריאת הפוסט הזה יהיו לך את מיטב הכלים שיעזרו להוריד שירים מיוטיוב, הפיכת קליפ מYouTube ל MP3 ועוד כלים מעניינים. נתחיל:

איך להוריד סרטונים מיוטיוב ולהפוך אותם לקבצי וידאו

האתר הזה מאפשר להוריד סרטונים מיוטיוב או כל אתר וידאו אחר ולהמיר אותו לקובץ בכל מיני פורמטים. השימוש פשוט ביותר: מזינים את כתובת הURL של הסרטון בשרות החיפוש ולוחצים download, שימו לב שעליכם לאפשר את JAVA אבלזה הכל- עד כדי כך פשוט.

למי שלא יודע למה צריך להוריד סרטונים מיוטיוב והמרתם לקובץ אגלה שהאפשרות הזו מאפשרת לעורכי וידאו לעשות שימוש בכל מיני קטעים או סתם לאנשים שלא רוצים להיות תלויים במהירות החיבור כאשר צופים בסרטון. http://keepvid.com/

איך להוריד שירים מיוטיוב לMP3 או לאייפון

הורדת שירים מיוטיוב לMP3 מאפשרת לנו להישאר מעודכנים מהסיבה הפשוטה שביוטיוב אפשר למצוא במהירות את השירים הכי חדשים כי היא אחת מתחנות ההפצה הגוולות ביותר בימינו (יותר מMTV) אחרי שנוריד את הקליפ ונהפוך אותו לMP3 יהיה אפשר להזין את האייפוד או האייפון (אייפד?) וכמובן את נגן האמפי.

אז איך עושים את זה? אפשר להוריד שירים מיוטיוב בלינק הזה. גם כאן, פשוט מזינים את הכתובת של השיר שרוצים להוריד ולוחצים על CONVERT, זהו הורדתם את שיר מיוטיוב לMP3.

http://www.video2mp3.net/

למתקדמים: מיקסים של סרטונים ביוטיוב

האתר הזה מספק ממשק בדמות מיקסר או תוכנת עריכה- תלוי את מי שואלים… ניתן להזין כתובות של סרטונים מיוטיוב בכל צד של המיקסר ולערוך סרטונים עד לכדי יצירת סרטון חדש וקבלת כתובת חדשה לשיתופו (על קצה המזלג, מי שזה מעניין אותו מוזמן לחפור את האתר 🙂

http://www.turntubelist.com/

מי שהשתלט על העניין הזה בצורה המרשימה ביותר הוא קותי מן הישראלי, אתם מוזמנים לצפות ולהנות: http://thru-you.com/

אם נהניתם ולמדתם משהו מהפוסט אתם מומנים ללחוץ על כפתור הלייק ממש כאן למטה, אם יש לכם משהו להוסיף אני והקוראים נשמח ללמוד, פשוט תשאירו בתגובות.

ואל תשכחו להצטרף לעמוד וואללה אישי בפייסבוק 🙂

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

6 תגובות

  1. אי אפשר להוריד שירים באתרים המטומתמים האלה!

  2. חחח אהבתי אתה מצחיק אבל לא ככה מדברים לאנשים אומללים שרק רוצים להוריד שיר

  3. עשית לפי ההוראות ולא הצלחת? תגידי לי איפה נתקעת, אני אעזור לך

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
מי מכיר את האיש שבסיר?

מכירים את זה שמדי פעם נוחתת עליכם רוח שטות? מכירים את הצורך למתוח אנשים? בטח שאתם מכירים, לכן תכניות פספוסים...

סגור