הביטקוין משוגע, משתגע ומשגע את העולם. מאז נחשפתי אליו לפני כחודשיים אני לא מפסיק להיות מופתע ומוקסם מהדיבור עליו, מהבאז וההייפ סביב הביטקוין (בטח ראיתם את הווידג'ט שמציג את שער הביטקוין פה משמאל).

גיליתי שאני לא היחיד… רבים מהאנשים ששמעו על הביטקוין מגלים בו עיניין רב, ממשיכים לחקור עליו ונהנים מהסיפורים הפיקנטיים והעסיסיים שהוא מספק.

אני רוצה לקחת חלק במהפכה הזו, שמאיימת/מבטיחה לעשות לכסף מה שהאינטרנט עשה לתעשיית המוזיקה והסרטים.

אני מתחיל היום פינה שבועית/דו שבועית/חודשית (תלוי בזמן שיהיה לי ובחומר שיהיה לכתוב עליו) שתאגד ותספק את הסיפורים הפיקנטיים על הביטקוין, בין לבין יהיה גם מידע שימושי וכמובן שכל פוסט יהיה פתוח לדיון כדי שנשמע מה לכם יש להגיד בנושא.

נתחיל עם אירועי חודש מרץ:

ב14 למרץ, כאשר הביטקוין עמד על 46$ (היום כ-166$) כתב רועי רפאל בניוזגיק למה לא לרוץ ולקנות ביטקוין. אני לא כותב את זה בשביל להקניט אותו משום שהיו דברי טעם בדבריו: המטבע עדיין היפר ספקולטיבי ולא עומד בפני עצמו. אני כותב את זה בשביל להמחיש את התנודתיות (השווי הושלש) זה משוגע!. הנקודה שלי היא שנניח ולא הקשבת לו והיית קונה היית יכול לצאת היום ברווח יפה, הקשבת לו והיססת – לא הפסדת אבל גם לא הרווחת – אתה עומד במקום.
22 מרץ, כתבת וידאו מרתקת ב"דה גרדיאן" – שימו לב למשפט הבא: "הביטקוין יעשה לבנקים מה שהאימייל עשה לרשויות הדואר, במקום להיות נתון לעמלות, שעות פתיחה ושאר מגבלות – ניתן להעביר כסף לכל מדינה באופן עצמאי ובלתי מבוקר":

23 מרץ, דה מרקר מדווחים על כך שאיום מס הפקדונות בקפריסין מזניק את הביטקוין ומגביר את הביקוש אליו.

31 מרץ, כלכליסט מדווחים על כך ששווי הביטקוין מגיע למיליארד דולר ומייחסים זאת להטמעת מערכת בקרה למניעת אינפלציה ומשבר הבנקים בקפריסין.

31 מרץ, האתר "הקשיבו לביטקוין" מוצג לעולם. הקשיבו לביטקוין הוא אתר המנטר את פעולות הביטקוין המדווחות ומשמיע צליל נעים בכל פעם שמתבצעת טרנזקציה. האתר לא הכי יפה בעולם אבל אני יכול לדמיין את בעלי הביטקוין שהקדימו לרוכשו בסכומים מצחיקים מאזינים לו באזניות כל היום ומחשיבים אותו לסימפוניה…
הקליקו על התמונה למעבר לאתר "Listen To bitcoin":

listento

עדכון על חודש אפריל, בקרוב…

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

תגובה 1

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
קוסקוסים ובולבולים
קוסקוס נגד בולבול

אתמול חשף אותנו בלוג הפטריה לקמפיין הוויראלי של דורקס, שהקימה את התנועה לשימור הבולבולים, שעשתה שימוש בציפור הלאומית להעברת המסר...

סגור