ארזת לבד? נתת לתיק תעודת זהות??

 ביקורת אתר/מוצר:

“זהה את תיקי” (לא קשור לתיקי דיין) הוא מוצר שימושי שפשוט עושה את החיים קצת יותר קלים. הלא כולנו מכירים את הלחץ הקל שמתעורר ליד המסוע בנמל התעופה פן מישהו אחר ייקח את התיק שלנו או שניקח את תיק שלא שייך לנו, לא בגלל שאנחנו אנשים רעים אלא פשוט משום שהרבה תיקים מאוד דומים או בעצם זהים.

IDmyBAG.com מאפשר לעשות פרסונליזציה של המזוודה שלנו, באמצעות ייצור רצועות (חזקות ויפות) שעליהן מוטבע השם או הביטוי שאנחנו רוצים לציין עליהן.

על הרצועות ניתן לרשום כל מה שרוצים ( עד 30 תווים) וזה מאפשר לרשום גם את השם הכי גרוזיני/פולני ארוך שיש לכם או פשוט “לא תגנוב” 🙂

IDmyBAG.com הוא סימן רשום  שנרשם בקולורדו באפריל 2009, החברה מתגאה בחסכון הזמן שיוצר הפטנט ושבאפשרות המשתמש להשיג את המזוודה במהירות, נייס.

לבי האתר של החברה: האתר מעוצב בצורה בסיסית, ללא גרפיקות מיותרות, ובכל זאת הוא מאוד עינייני, קל לניווט ומסביר את כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים את הרצועה הנחשקת.

לעת עתה לא ניתן להזמין את הרצועות עם כיתוב בעברית אולם כשאתם נוסעים לחו”ל העברית לא כל כך נחוצה על התיק ואולי גם עדיף שבימים כאלו לא כולם יידעו שאתם ישראלים (מצטער, המציאות לא קלה)  אבל אולי בכל זאת יקומו יזמים ישראלים וירימו את הכפפה ונוכל לראות ייצור של IDmyBAG גם בעברית. עד אז תסתפקו באנגלית.

באופן אישי תמיד חיבבתי מוצר שהשם שלי רשום עליו, נותן להרגיש טוב- כמו מותג. כמובן שהכוונה היא לא לרשימה בלורד על הקיטבג אז אתה מרגיש כמו אני לא רוצה להגיד מה. אבל כשזה רשום בסטייל הדברים כבר נראים הרבה יותר טוב.

בקיצור ולעניין חברים, אם אתם מעוניינים למתג את עצמכם, לפנק חבר או בן משפחה או סתם להרוויח זמן שתוכלו לאסוף את הפאקט והדיווידי שקניתם בדיוטי, בקרו ב-IDmyBAG.com בחרו את הצבע המתאים לכם ושדרגו את המזוודה. הם מבצעים משלוחים לכל העולם ותתפלאו- זה כולל גם את ישראל.

אבל הכי חשוב תהנו בנסיעה שלכם ותשמרו על עצמכם- שתוכלו לעשן את כל מה שקניתם בדיוטי 🙂

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
shit girls say
מם חדש: החרא שבנות אומרות

סדרת יוטיוב חדשה שעולה ליוטיוב, בליווי טוויטר, עושה סימני כיבוש של מם חדש ברשת. נקראת בשם הפשוט אך מצחיק למדיי: החרא...

סגור