בשביל להתמודד עם כמויות המידע האדירות שאנו מתמודדים איתם ביום יום עולים להם מדי יום פתרונות חדשים. אחד מהפתרונות האלה הוא האתר Golike, פרי פיתוח ישראלי, שמאפשר ליוזרים שלו לאתר דפי אוהדים בפייסבוק במהירות וביעילות.

לטענת היזמים משתמשים רבים בפייסבוק לא יודעים כיצד לאתר דפי אוהדים כתוצאה מהכמות האדירה של האתרים שמתווספים לרשת החברתית והשינויים התכופים בממשק שלה.

אתר Golike.co.il הוא למעשה אינדקס לדפי אוהדים בפייס שמציע שלושה יתרונות עיקריים:

כפתור לייק לאתר

 הראשון, ריכוז חדשות מדפי אוהדים בפייסבוק. החדשות מדפי האוהדים השונים מרוכזות באתר Golike.co.il  לפי נושאים, כגון: חדשות ומידע, פנאי ובידור, מחשבים, קניות וצרכנות, כלכלה וממון ועוד. הגולשים באתר יכולים לבחור את הנושא שמעניין אותם וליהנות מכל החדשות האחרונות, מכל עמודי האוהדים באותו נושא,בלי צורך לעשות לייק לאף אחד מהעמודים.

 שני, מנוע חיפוש דפי אוהדים לפי נושא. מנוע החיפוש של Golike.co.il מאפשר לגולשים לחפש דפי אוהדים על פי נושא. לדוגמא תוצאת חיפוש אחר נושאים כמו ‘אופנה’ או ‘רכב’ תציג  קישורים לכל דפי האוהדים של העסקים בתחום האופנה או הרכב, ממוינים כל פי קטגוריות. תוצאות החיפוש מציגות קישורים גם לחשבונות הטוויטר, ערוצי היו-טיוב ואתרי הבית של אותם עסקים.

 שלישי, ריכוז מבצעים הנערכים בדפי אוהדים. אתר Golike.co.il מרכז במקום אחד את כל המבצעים שמציעים דפי האוהדים השונים בפייסבוק ממוינים על פי קטגוריות. בכך הוא מאפשר לגולשים להיחשף בקליק אחד, להרבה מהמבצעים הנערכים בדפי האוהדים של פייסבוק.

נסו את גולייק וכתבו בתגובות מה דעתכם

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
איך להנות מברנינג מן בלי לצאת מהבית

איך להנות מברנינג מן בלי לצאת מהבית לפני שאתם מתחילים לקרוא! למרות הכותרת ההנאה כנראה לא תשתווה לחווייה במקום האירוע...

סגור