אפליקציה ששווה להכיר: HappySale – לקנות ולמכור בין חברים

אפליקציית HappySale היא שוק למכירת פריטים משומשים וחדשים המחוברת ישירות לפייסבוק, שמאפשרת ליצור מכירה חדשה בפחות מחצי דקה. האפליקציה פותחה על ידי חברת HappySale, סטארט אפ צעיר בן 5 חודשים, שזכה למימון ראשוני מיוסי ורדי, וזה המוצר הראשון שלו.
HappySale זמינה להורדה בשלב זה למכשירי אנדרואיד בלבד.

דורון ניר, מנכ”ל החברה מספר כי הרעיון מאחורי HappySale נולד בזכות הילדים שלו: “רציתי למכור כסא האכלה מאד יקר ולא שימושי באחד מלוחות המשומשים האינטרנטיים. אלא שתהליך המכירה באתרים האלה הוא טרחה עצומה: לצלם תמונות, להעלות לרשת, לכווץ אותן, ליצור מכירה ואז לתחזק אותה. בסופו של דבר, אתה פשוט לא עושה את זה. התחלתי לדבר עם חברים בעולם, וגיליתי שכולם נתקלים באותה תופעה. המקומות שבהם היום אנשים יכולים למכור הם מיושנים ומסורבלים. בסופו של דבר רוב האנשים מפרסמים את המכירות בפייסבוק. כאן בדיוק נכנסת HappySale לתמונה”.

תהליך יצירת מכירה ב-HappySale פשוט מאד ולוקח מעט זמן: מצלמים את המוצר ומזינים את שמו. האפליקציה תחפש באופן אוטומטי את המוצר, ותביא מהרשת את המידע עליו. כך למשל, אם תרצו למכור לפטופ, לא תצטרכו להכניס את כל המפרט שלו אלא רק את הדגם. המידע יתמלא באופן אוטומטי. לאחר מכן האפליקציה גם תמליץ לכם על מחיר שבו כדאי לפרסם את המכירה, ולבסוף תבחרו היכן אתם רוצים לפרסם אותה: פייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס או קבוצות פייסבוק ספציפיות שמיועדות לכך.

“נושא המחיר הוא אחד המשמעותיים שעבדנו עליו. רוב הזמן הסיבה שבגלל אנשים לא מצליחים למכור היא שהם פשוט קובעים מחיר גבוה מדי, בלי להבין שמחירו של המוצר הזה ירד והעובדה שהוא משומש מחייבת למכור בהרבה פחות כסף” מספר ראם שרמן, מנהל מוצר ומפתח בחברה. “מנוע המחירים שלנו מציג למשתמש בכמה כדאי לו למכור כדי שהמכירה תיסגר. כמובן שהמשתמש יכול לבחור במחיר אחר”.

חברת HappySale הוקמה על ידי ארבעה שותפים: דורון ניר, דייויד קריב, ראם שרמן וטמיר שומר. כולם גיקים וגיימרים שמפתחים מוצרים וקרובים מאד לקהילת היזמות המקומית.

בשלב הבא של הפיתוח HappySale מתכוונים המפתחים להתמקד באיסוף מידע על מכירות גם בלוחות מודעות חיצוניים וסתם מכירות שאנשים מפרסמים בפייסבוק. “המטרה העתידית שלנו היא להיות המקום שמרכז עבורך את כל פעילות המסחר האלקטרוני שרץ ברשת החברתית שלך. אם חברים שלך מפרסמים משהו למכירה, אנחנו נביא את זה לאפליקציה. אם תרצה לקנות משהו, תוכל לפרסם שאתה מחפש לקנות מוצר מסויים, וכמובן נאפשר למשתמשים לקבל התראות על מוצרים שחברים שלהם מוכרים. בנוסף, אנחנו בודקים כרגע את האפשרות להשיק לוחות לתחומים ספציפיים כמו דירות, גדג’טים או אופניים. ישנן קהילות מאד מוצלחות שקמות סביב המוצרים האלה, ורוב הפעילות מתרחשת היום ברשתות החברתיות”.

בקרו את האפי סייל באתר והורידו את האפליקציה: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.happysale

HappySale2

 

HappySale3HappySale4HappySale5

 

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments