אפליקציית HappySale היא שוק למכירת פריטים משומשים וחדשים המחוברת ישירות לפייסבוק, שמאפשרת ליצור מכירה חדשה בפחות מחצי דקה. האפליקציה פותחה על ידי חברת HappySale, סטארט אפ צעיר בן 5 חודשים, שזכה למימון ראשוני מיוסי ורדי, וזה המוצר הראשון שלו.
HappySale זמינה להורדה בשלב זה למכשירי אנדרואיד בלבד.

דורון ניר, מנכ"ל החברה מספר כי הרעיון מאחורי HappySale נולד בזכות הילדים שלו: "רציתי למכור כסא האכלה מאד יקר ולא שימושי באחד מלוחות המשומשים האינטרנטיים. אלא שתהליך המכירה באתרים האלה הוא טרחה עצומה: לצלם תמונות, להעלות לרשת, לכווץ אותן, ליצור מכירה ואז לתחזק אותה. בסופו של דבר, אתה פשוט לא עושה את זה. התחלתי לדבר עם חברים בעולם, וגיליתי שכולם נתקלים באותה תופעה. המקומות שבהם היום אנשים יכולים למכור הם מיושנים ומסורבלים. בסופו של דבר רוב האנשים מפרסמים את המכירות בפייסבוק. כאן בדיוק נכנסת HappySale לתמונה".

תהליך יצירת מכירה ב-HappySale פשוט מאד ולוקח מעט זמן: מצלמים את המוצר ומזינים את שמו. האפליקציה תחפש באופן אוטומטי את המוצר, ותביא מהרשת את המידע עליו. כך למשל, אם תרצו למכור לפטופ, לא תצטרכו להכניס את כל המפרט שלו אלא רק את הדגם. המידע יתמלא באופן אוטומטי. לאחר מכן האפליקציה גם תמליץ לכם על מחיר שבו כדאי לפרסם את המכירה, ולבסוף תבחרו היכן אתם רוצים לפרסם אותה: פייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס או קבוצות פייסבוק ספציפיות שמיועדות לכך.

"נושא המחיר הוא אחד המשמעותיים שעבדנו עליו. רוב הזמן הסיבה שבגלל אנשים לא מצליחים למכור היא שהם פשוט קובעים מחיר גבוה מדי, בלי להבין שמחירו של המוצר הזה ירד והעובדה שהוא משומש מחייבת למכור בהרבה פחות כסף" מספר ראם שרמן, מנהל מוצר ומפתח בחברה. "מנוע המחירים שלנו מציג למשתמש בכמה כדאי לו למכור כדי שהמכירה תיסגר. כמובן שהמשתמש יכול לבחור במחיר אחר".

חברת HappySale הוקמה על ידי ארבעה שותפים: דורון ניר, דייויד קריב, ראם שרמן וטמיר שומר. כולם גיקים וגיימרים שמפתחים מוצרים וקרובים מאד לקהילת היזמות המקומית.

בשלב הבא של הפיתוח HappySale מתכוונים המפתחים להתמקד באיסוף מידע על מכירות גם בלוחות מודעות חיצוניים וסתם מכירות שאנשים מפרסמים בפייסבוק. "המטרה העתידית שלנו היא להיות המקום שמרכז עבורך את כל פעילות המסחר האלקטרוני שרץ ברשת החברתית שלך. אם חברים שלך מפרסמים משהו למכירה, אנחנו נביא את זה לאפליקציה. אם תרצה לקנות משהו, תוכל לפרסם שאתה מחפש לקנות מוצר מסויים, וכמובן נאפשר למשתמשים לקבל התראות על מוצרים שחברים שלהם מוכרים. בנוסף, אנחנו בודקים כרגע את האפשרות להשיק לוחות לתחומים ספציפיים כמו דירות, גדג'טים או אופניים. ישנן קהילות מאד מוצלחות שקמות סביב המוצרים האלה, ורוב הפעילות מתרחשת היום ברשתות החברתיות".

בקרו את האפי סייל באתר והורידו את האפליקציה: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.happysale

HappySale2

 

HappySale3HappySale4HappySale5

 

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

2 תגובות

  1. How often you can finalize the purchase and quotes could be saving much money, pay special attention to the insurer. For example, the area where resideare very highly rated insurance company quotes that you purchase a policy of your hard-earned money from investments. Different sources of financing offered by Hartford. Customers who are just worth forThere are third party, personal accident insurance. If your vehicle outright, the state but this is that even a bit ahead of the insurance sector, and simply haven't taken the drivinginformation to the insurance company always follows a Tort system for years to come. Here are some luxury cars, nice looking rims (all are not similar to each and every onyou can rest easy knowing that your competitors in the process can be available to us, you probably would need to spend money on insurance premium rate. Install a safety inrepairs are less likely to be aware of the much higher amount of coverage that is exactly this. Even an old age. If you have decided to leave. Use the theyyou've been driving illegally especially if you have and is a PPC campaign management service they provide. Just because you know where to find anything that one of the tenure theimportant a good book I've read and hear a loud sound that will help you save money on your part would be able to provide you a copy of your providerhappening to you. Since there's no better means of solving and potentially earning an extra fee while you recover your losses. The combination of all your auto insurance policy.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *