מאז שאני זוכר את עצמי אני בעל מודעות חברתית גדולה יחסית. מאז קיץ המחאה החברתית ב2011 המודעות הזו אף גברה ואני מרגיש שהדברים קרובים ללבי מאי פעם.

השתתפתי באין ספור הפגנות וראיתי את התנהגות השוטרים. ראיתי גם את התקשורת המסורתית, הקנויה, בעלת האינטרסים והבעלויות הצולבות, את שופרו של הריבון – "ישראל היום" מכתים את המפגינים, אזרחים כמוני כמוכם ומוציאים אותם האנרכיסטים. פורעי החוק והחוליגנים. זאת למרות שכאיש שטח אני רואה את היחס האלים של השוטרים לנגד עיניי בכל פעם שאני יוצא לרחוב. אני רואה חומר אנושי נחות בכל פעם שאני נתקל בשוטר או פקח, ואם אתם רוצים גם בבנקים ובמשרדים הממשלתיים שאמורים לשרת אותי פשוט מהסיבה שאני מממן את החגיגה הזו.
שני מקרים מהחודש האחרון שעלו בפייסבוק ימחישו לכם קצת עם מה אנחנו (אני ואתם) צריכים להתמודד ומדוע חשוב להישמר מהתקלויות עם פורעי החוק במדים ותמיד להקליט ולתעד את המפגשים האלו.

המקרה הראשון: שוטר מוג לב שמתיז גז מדמיע על אזרח רגע לאחר שהוא נותן לו דוח. השוטר מחכה שהאזרח יסתובב ומרסס אותו בגז מדמיע כבדרך אגב בדרך לניידת. אם הוא לא היה מצולם הוא היה ממשיך להסתובב חופשי ולהטיל מורא על אזרחים חסרי ישע שייתקלו בו בדרכם. אם השוטר הזה לא מקבל מאסר בפועל – אפשר לסגור את המשטרה מבחינתי. צפו ותשפטו בעצמכם:

              >>>****עכשיו בגרופון: מצלמת דרך (כמו בוידאו) ב150 ש"ח!!****<<<
המקרה השני: שוטר תנועה שמחליט להתלבש על אזרח שומר חוק ומפיל עליו תיק של עבירה שלא עשה. גרוע מכך הוא סוחר איתו בגובה הקנס ומאיים עליו שאם יתווכח הוא יסתבך יותר.
אני מקבל את הטענה שהשוטר בן אדם ואולי הוא טעה ברכב כי עמד בשמש וגו', אולם הסחר בגובה הקנס והאיומים המרומזים לא יכולים להתקבל בשתיקה.
כמו כן, זוהי דוגמא קלאסית למצב בו הטכנולוגיה תוציא את הצדק לאור וסיבה טובה מאוד להצטייד במצלמת דרך שכזו למקרה שייפול עליכם שוטר שצריך למלא את פנקס הדו"חות שלו:


 

mishtara
>>>
****עכשיו בגרופון: מצלמת דרך (כמו בוידאו) ב150 ש"ח!!****<<<

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
דאבסטפ
רובוטי דאבסטפ זה הדבר הבא!

כבר סיפרתי לכם שהדאבסטפ מאיים להשתלט על המיינסטרים בעבר, הפעם החלטתי להצטרף למאמץ להבאתו למיינסטרים (כל מה שירגיז את ההיפסטרים)...

סגור