מחאת הערק 2013

ביום שני ה-1 ליולי 2013 מחירי האלכוהול הולכים לעלות. הדוגמא הכי מזעזעת לכך היא קפיצת המחיר של הערק מ-20 ₪ בבמוצע לבקבוק לכ-80 ₪ .כן, קראתם נכון – המחיר הולך לעלות פי 4, תודות לשר האוצר לפיד, ראש הממשלה נתניהו ויתר “נציגי הציבור” עם שלפוחית השתן הרגיזה שמשתינים על אזרחי ישראל בכל הזדמנות אפשרית.

הציבור מטומם ואדיש?
עושה רושם שנקודת המוצא של אותם נציגים היא שהציבור מטומטם ואדיש ואפשר לטחון אותו חופשי. לצערי לפעמים אני נוטה להסכים איתם – קחו לדוגמא את בחירתו מחדש של ביבי, האדישות הכללית לגזירות והעובדה ששמאלני – דעה לגיטימית במשטרים דמוקרטיים- הפכה למלת גנאי במדינת היהודים.
עד הערק!!
אולם, כאשר לוקחים לישראלים את הערק, האלכוהול הזול והאהוב שלהם משהו מתחיל לקרות. הפיכחון מתחיל להכאיב להם. מסתבר שקשה יותר להגות את הצירוף הכל כך ישראלי: “הכל בסדר” כשאין מה שיקהה את החושים ואת הכאב בארנק.

כמה יוזמות מעניינות של אנשים יקרים שנמאס להם מנסות להעביר מסר לחזירי הכנסת ואולי גם להעיר כמה אנשים בדרך.
בחרתי להציף אותן פה כדי להגיע ליותר אנשים.

ראשון הפוסט של אישתון שמבטיח לדחוף ליאיר לפיד את הסיגר לתחת.

השני: צאו לי מהכוס

השלישי: שממל

הרביעי: אירוע בבר אוקטובר התל אביבי “ערב הצדעה לצדוק ‘טייסון’ כהן” בו תיערך פרידה מכובדת מהערק ומחווה קצת פחות מכובדת ליאיר לפיד. פרטים פה.

אתם כמובן מוזמנים לשתף.
תבינו, חברים, עד שלא תהיה פה מסה קריטית שתרעיד את האדמה ימשיכו לשדוד אתכם לאור יום.  בואו נגרום למחאת הערק לקרות, אף אחד אחר לא יעשה את זה בשבילנו.

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments