איך עושים צילום מסך? או: תוכנות צילום מסך מומלצות

אם הייתם מגיעים לפוסט הזה לפני עשר שנים נניח, כנראה שהייתם מקבלים את הפיתרון לצילום המסך שהיה מלמד אתכם ללחוץ על מקש הPrt scr, לפתוח את תוכנת ה"צייר" של ווינדוס ולעשות פייסט.
מאז, חברים, עברו הרבה מים בקישון וכיום ניתן למצוא תוכנות צילום מסך שעושות דברים שלא חלמתם עליהם עדיין.
תוכנות צילום המסך של היום מאפשרות לגזור בקלות חלקים נבחרים מהעמוד או את העמוד כולו (כולל גלילה) ועוד הרבה מטעמים ופיצ'רים שעושים את החיים הרבה יותר קלים ויעילים וחוסכים זמן רב.
תוכנת צילום המסך הראשונה שאספר עליה, תוכנה בסיסית מבית TechSmith, שנקראת ג'ינג או באנגלית Jing. התוכנה מאפשרת, גם בגירסא החינמית, לעשות צילומי מסך ואף משמשת לצילום מסך המחשב בוידאו. בגירסא החינמית ניתן לערוך באופן בסיסי את הצילומים- להוסיף חיצים, טקסטים והיילייטים ממש בפשטות

המחיר של גי'נג הוא 15$ לשנה והוא מאפשר למעשה להסיר את הלוגו של jing מצילומי מסך הווידאו ולשגרם באופן ישיר ליוטיוב. (גם בגרסא החינמית ניתן לצלם בוידאו את המסך אולם להעלות ליוטיוב יהיה כרוך במאמץ נוסף וכאמור, הלוגו יהיה בוידאו)

מסקנה, אם אין לכם כוונה להעלות את צילומי הוידאו ליוטיוב  וצילומי המסך שלכם בסיסיים ולא מצריכים עריכה מתקדמת ניתן בהחלט להסתפק בגירסה החינמית וההנאה ממנה מובטחת.

<<< להורדת תוכנת צילום מסך חינם -jing>>>תוכנה לצילום המסך בוידאו

התוכנה הבאה היא למתקדמים, או מה שנקרא "משתמשים כבדים" גם היא תכנת צילום מסך מבית TechSmith אבל היא גירסא יותר משוכללת מג'ינג ושמה בישראל: סנאגיט או באנגלית Snagit.
סנאגיט מוצעת ל-30 ימי ניסיון ואחרי שמתמכרים יש לשלם 50 דולרים . snagit מאפשרת לצלם חלקים מסויימים במסך, חלקם נראים וחלקם לא נראים (לצלם מתחת לגלילה לדוגמה) ומספקת אפשרויות מתקדמות ונוחות לעריכת התמונה ביניהן שליחה מיידית למצגות ומסמכים.
בין שלל היתרונות שחבויים בסנאגיט הם השליטה בסוג וגודל הקובץ שיצרנו וזה ממש על קצה המזלג, אני ממליץ למי שזה מעניין אותו להוריד את הגירסא החינמית ולהתנסות בכדי להבין היטב שמדובר בתוכנת צילום מסך שהיא טופ אוף דה ארט.תוכנת צילום מסך

<<<להורדת תוכנת צילום המסך סנאגיט (גירסת ניסיון ל-30 יום)>>>

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *