קצת אינפורמציה על כפתור פלוס 1 – ה-Like של גוגל

< הוספתי את כפתור הפלוס 1  של גוגל לוואלה אישי! ובהזדמנות זו אכתוב עליו ואספר למי שרוצה לדעת מה זה הסימן הזה של ה+1 שמתחיל להופיע ביותר ויותר אתרים ובתוצאות החיפוש. אז נתחיל וננסה לעשות את זה פשוט:

1. גוגל מכנים את כפתור ה+1  “קיצור ל: היי, זה די קול!” או: “צ’ק דיס אאוט!” (ואני אומר שזה פשוט קיצור/חיקוי לכפתור הלייק של פייסבוק)

2. בשביל להשתמש באופן נכון בplus one עליך להיות בעל פרופיל בגוגל, כאשר תלחץ על הכפתור הלינק יופיע אצלך בטאב הפלוס אחדים שלחצת וכך יהיה לך קל לחזור אל המקום שסימנת כשווה.

3. כאשר אתה מחובר לחשבון הגוגל שלך ואתה מבצע חיפושים תוכל לראות על מה חבריך המליצו (והם יוכלו לראות אותך כאשר הם יהיו מחוברים)

4. הכפתור עדיין לא מופיע בתוצאות החיפוש בסלולר

5. יוטיוב צפויים להסתער על הכפתור והוא יופיע באפשרויות השיתוף כאשר תפתחו אותן

פלוס אחד

6. ה+1 כבר תומך ב-44 שפות

7. גוגל טוענים שמספר ה+1 שעמוד יקבל ישפיעו על הדירוג בתוצאותת החיפוש ולמעשה אומרים כי נכנס גורם נוסף לאלגוריתם המפורסם הקובע את הדירוג של האתרים באינדקס (ניתן לזהות ניסיון נוסף של גוגל לחדור לזירה החברתית ולשמור על רלוונטיות בנוסף לניסיון שמירה על הגורם האנושי בדירוג האתרים)

8. בעלי אתרים יכולים ומוזמנים להוסיף את הפתור לאתרם, ניתן למצוא את הקוד כאן

9. מי שרוצה להוסיף את כפתור ה+1 לאתר יכול להדביק את הקוד שהרגע נתתי במקום הרצוי באתר או פשוט להתקין פלאגין ל+1 שכבר ניתן למצוא מהיום הראשון בו ניתן היה להוסיף כפתור פלוס אחד לאתרים (בעלי בלוג בblogger מקבלים את האפשרות הזו בdefault  ולא צריכים להתעסק עם קודים או פלאגינים.)

10. לחצו על כפתור ה+1 בוואללה אישי ותזכו למצוות

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

תגיות:

להגיב זה מזניב

comments