האח הגדול זה גן חיות!!

קוראיי הנאמנים יודעים כבר שיהיה נדיר לתפוס אותי צופה בטלוויזיה ואם כבר אז רק בערוץ האופנה.
בין הסיבות שאני לא צופה עומדות בתור תכניות ריאליטי והמתמודדים בהן, כמובן.
לכן שמחתי לשמוע שערוץ UGLY TV רכש סדרה חדשה של אולפנים קנדיים (קאפה קופי וטלטון, אומר לכם משהו?) הרימו את הכפפה והחליטו להפיק תכנית סאטירה חריפה, באנימציה (סטופ-מושן מרוצים?) שפשוט מנגנת על כל הנקודות הבלתי נסבלות בתכניות ריאליטי בכלל וב"אח הגדול" בפרט.

חשיפה: הג'ונגל הגדול

אם כן, הג'ונגל הגדול היא סדרת אנימציה המבוססת על פורמט "האח הגדול" : במהלך שלושה שבועות נאלצות שבע דמויות ססגוניות לבלות יחדיו באחוזה תחת עיניו של האח הגדול, תוך כדי משימות משחיתות בהן מי שמפסיד 'נכחד' ומי שמנצח לוקח את כל הקופה.

הדיירים באח הגדול הם חיות!

לא, באמת. משתתפי הג'ונגל הגדול הם דמויות של חיות (לא אמיתיות, בובות. תהיו רציניים לרגע) ועל אף שהדמויות עשויות להיראות חמודות לעין הבלתי מזויינת היכולות שלהן להפעיל מניפולציות שטניות, לרמות, ועוד כל מיני תכונות אנושיות ששידור האח הגדול לא חוסך מהצופים, פועלות גם אצלן היטב.

המתמודדים:

צ'יצ'י: פנדה מתוקה וכבדת משקל, הגיעה מסין ומנסה ליישם את החוכמה הסינית באחוזה, מתקשה להסתגל בעקבות מגבלות השפה הזרה, מגבלות השפה הנ"ל גורמות לשאר חברי האחוזה, מחד, להתאהב בה, ומאידך, לחשוב שאולי היא משוגעת…

ג'ייק: חזיר. מתחיל עם כל דבר שזז. אישיות מתנשאת וגאוותנית. מרוכז בעצמו ולא מבחין בכך שהוא מטריד את העוברים ושבים ולא תופס שהתנהגותו אגואיסטית ודוחה. ממש כמו באח הגדול 1 אח הגדול 2 ואח הגדול VIP.

דר' די: פינגווין, לא באמת דר', חלום חייו הוא להיות גנגסטר-ראפר.במהלך העונה הוא מנסה לשכנע את הצופים שהוא כוכב ההיפ הופ הבא…

ריי: אורנג אוטנג, אמריקאי, מכניס רוח שטות לבית, בעל אישיות משוגעת וחברותית אבל אל תטעו ותחשבו שהוא פראייר הוא יכול להיות לוחמני כשצריך. בכל אופן הוא כאן בשביל לעשות חיים.

מינו: פנתרה, דוגמנית סקסית המייצגת את הדיווה הביצ'ית. היא יודעת איך להדליק ולתמרן את שאר המתחרים, ואיך לא, תמיד יש לה על מה להתלונן.

מרוסקי: דוב, מגיע ממערב אירופה, אלכוהוליסט מזדקן. עושה רושם של אחד שלא מזיק אבל לא כדאי להתעסק איתו אם הוא לא מקבל את מנת הוודקה שלו.

ריקו: תנין, הומוסקסואל, מוקצן.

המנחים:

קלוד: נשר, קונטרול פריק, כאשר הוא מגלה שהוא לא משתלט על התנהגות המתמודדים הצד המרושע שלו נחשף וזה גורם לו לתת משימות מתישות למתמודדים רק כדי שהוא יוכל להתענג על המאבקים שלהם.

בובי: כלבת ים, דואגת שהכל יפעל ויתקתק כמו שעון, אך כנראה גם היא נכנסה לעניין קשה מדיי. היא תיקח את התוכנית עד הסוף ותמצא את המנצח גם אם תצטרך לבחור אותו בעצמה.

איפה אפשר לצפות בדבר המטורף הזה?

כמו שכתבתי בהתחלה: בUgly TV.
מי שעוד לא מכיר Ugly TV הוא ערוץ טלוויזיה ראשון מסוגו בישראל, למעשה, זהו ערוץ וידאו אינטרנטי לצעירים. הוא "יושב" על פלטפורמה ייעודית שנבנתה במקושרים (הרשת החברתית של וואלה!).

הגישה לערוץ TV UGLY היא חינם ואינה מחייבת רישום למקושרים. עם זאת, משתמשים רשומים במקושרים זוכים לכל מיני יתרונות על לא רשומים כמו: תמונתם תופיע לצד חלון הווידאו, הם יוכלו להכיר גולשים הנמצאים באותו זמן בערוץ, לשוחח עמם ולשלוח פוסטים שיופיעו בזמן אמת לכל הצופים בערוץ וכיו"ב.
חשוב לציין שUGLY TV הוא יוזמה של חברת ELLACOMM המתמחה בייבוא ערוצי טלוויזיה זרים לישראל ולכן ביחד עם וואלה! גם להם מגיע קרדיט מכובד על הרכישה של הסדרה הזו.

הגישה לערוץ TV UGLY הינה בחינם ואינה מחייבת רישום למקושרים. עם זאת, משתמשים רשומים ברשת החברתית שיכנסו לערוץ, ייהנו משלל פיצ'רים חברתיים: תמונתם תופיע לצד חלון הווידאו, הם יוכלו להכיר גולשים הנמצאים באותו זמן בערוץ, לשוחח עמם ולשלוח פוסטים שיופיעו בזמן אמת לכל הצופים בערוץ. בנוסף, משתמשים רשומים יוכלו להגיב על תכנים וחבריהם יעודכנו על כך – דבר המאפשר אינטראקציה עם גולשים אחרים שאהבו את אותם תכנים.

הג'ונגל הגדול- החל מיום חמישי ב17:30

ב http://www.ugly.co.il/

עדכון: ניתן לצפות בפרק הראשון מכאן

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *