רשימת קניות מאתרי הקנייה הקבוצתית

טוב, אז מאז שנחשפתי לאתרי הקנייה הקבוצתית הספקתי להיסחף ולבצע כמה וכמה עסקאות. אספתי קופונים מגרופר ומהאתרים כמו גרופר בעיקר בא לי גם, יממה ודיל היום.
החלטתי להכין רשימה מסכמת תקופה, הרשימה קצת אישית ומהווה הצצה נדירה לחיי הפרטיים, כמו כן, אתן ביקורת לגבי העסקאות/ הקופנים שנרכשו.
אם זה מעניין אתכם – תקראו ותהנו

גרופר

בגרופר קניתי יחסית הרבה…
חבילה זוגית מפנקת בקליי ספא ברמת החייל- הובטח בעסקה "קסם המים" ולא נתקבל בפועל (פוצינו על כך במסאג' ארוך יותר)  שביעות הרצון מהמקום הייתה נמוכה, לא נראה לי שנחזור לשם יותר.. מבחינת גרופר העסקה הייתה שווה המקום, כאמור, פחות. |:

ארוחת פינוק זוגית מלאה ב"נועה" הביסטרו שף של ניר צוק- מעולה! המון אוכל טעים בלי להוסיף שקל, היה פשוט טוב. 🙂

קופונים לסושיה- מת על הסושיה, עיסקה פצצה! 🙂

ריבר אקספרס- בעיסקה זו נרכשו 7125 קופונים והיא הורדה בשעה 11:00 בבוקר, הספקתי לקנות שלושה קופונים, היה נחמד (לא התעלפתי מהאוכל) 🙂

דיל היום

חומוס ברוני פול ב9.5 ש"ח- עסקה מנצחת 🙂

קרמבואים בזיסעלא- טרם ניצלתי את השוברים, הגעתי למקום ונמסר לי שאזל לאותו היום, אצטרך לנסות שוב. אכזבה 🙁
עדכון: הגעתי שוב בשבוע לאחר מכן. למרות שכתוב היה בשובר שהמקום נפתח ב12:00 ביום שבת המוכר אמר לי שהם יפתחו רק ב13:00 ושאין לו את הקרמבואים של זיסעלא, יצאתי בידיים ריקות ועם רושם שזיסעלא הוא מקום לא מקצועי שניסה לקפוץ מעל הפופיק. אין באפשרותו לספק את הסחורה וחבל. המלצתי לדיל היום היא לבחון את המקומות שהם עובדים איתם ביתר תשומת לב ומקומות כמו זיסעלא/זיסעלה יכולים להישאר מחוץ למשחק כי הם עושים שם רע לאתר ולעצמם- לסיכום: לא ממליץ!

קפה ברט- 20 ש"ח במקום 50. לא ניצלתי עדיין

יממה

שני שוברים למסעדת אוקינאווה (מסעדת סושי בנווה צדק)-  מסעדת אוקינאווה יקרה לטעמי, נוצר הרושם שאתה משלם על המיקום ולא על איכות המזון. נאלצתי להוסיף סכום לא מבוטל למרות שקניתי שני קופונים 🙁

שובר לרכישה בחינאווי בוצ'ר שופ בסניף קרליבך- עסקה מצויינת! נהניתי מאוד, משתלם ביותר 🙂

זהו לבינתיים, עוד לא ניסיתי את באליגם אבל האתר שלהם בהחלט נראה מבטיח. עד כה אני מרוצה באופן כללי מהאתרים והעסקאות בהם, אם מישהו או מישהי מהקוראים מרגישים צורך לשתף בחוויותיהם עם אתרי הקניה הקבוצתית, אשמח לשמוע את זה בתגובות כאן.

תבלו

לעמוד הבית של וואללה אישי

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *