ממשלת ישראל: צור קשר

הקיץ האחרון הוכיח שיש לנו (הציבור) מה לומר, ועוד איך.

נשמעו טענות רבות על הניתוק של הממשלה מהעם. המליאה הוכיחה פעמים רבות כי הממשלה מנותקת מהעם ויצרה מציאות בלתי נסבלת של תחושת ניכור של הנבחרים מהבוחרים.

בין אם כך ובין אם כך רצוי שבמדינה מתוקנת ובזמנים הבם אנו חיים יהיה פיתרון קל, זמין ונגיש שבאמצעותו יוכל האזרח ליצור קשר עם מנהיגיו

שלום לך אדוני השר!

ובכן, החל מהשבוע יש פתרון כזה בישראל! תכירו את האתר שלום אדוני השר. האתר יאפשר לציבור ליצור קשר ישיר עם נבחריו על ידי שליחת אימיילים, פקסים או ברכות עבורו באמצעות ממשק קל ופשוט לתפעול. כמו כן, יאפשר “שלום אדוני השר” שם לעמותות, ארגונים ולוביסטים להכין עצומות אינטרנטית ולשלוח אותן לנבחרי הציבור.

האתר שופך אור על כל חוסר הבהירות ששרר אד היום ומשמש מעין פרוז’קטור על תהליך יצירת קשר עם הממשלה, הוא מציע מערכת מפולחת של חברי כנסת לפי מפלגות/ ועדות/ מגדר ותחומי עניין כך שהמוען יידע למי לשלוח בצורה המדוייקת ביותר ומאידך הנמענים לא יקבלו מכתבים לא רלוונטיים.

נתנאל ווכשטיין, מיוצרי האתר מוסר כי האתר מיועד לשתי קבוצות עיקריות: הראשונה, האזרחים המודאגים  שרוצים לפנות על בעיות ולדבר עם חברי הכנסת (לאלה השירות יוצע בחינם) והשנייה היא הלוביסטים, עמותות וגופים שרוצים לקדם אג’נדה. גופים כאלה השקיעו עד היום עשרות אלפי שקלים לפיתוח מערכות לשליחת עצומות ואנו מספקים להם מוצר איכותי יותר, גמיש יותר ובעלויות נמוכות יותר.

מכתב לשר החינוך

איך זה עובד?

כאמור, אזרחים יכולים לשלוח בחינם עד עשר הודעות ביום באמצעות המערכת הקלה לתפעול של האתר. שלושה שלבים: בחירת הנמענים, כתיבת המכתב ועריכתו (ניתן גם להעלות מכתב מוכן) בחירת הפורמט (מייל או פקס) ושליחתו. לאחר השליחה ניתן לקבל אישור על שליחת הפקס ולשתף את השליחה בטוויטר או בפייסבוק.  צפו בסרטון ההדגמה

מה עוד כדאי לדעת?
בין יוזמי האתר מצויים גם  כמה מהנפשות שהגו ויצרו את אחד האתרים החשובים שנוצרו בארץ ,הלא הוא “נתק”, שעזר לרבים להתנתק בקלות מספקיות התקשורת. ומה שאני מבין מכך שמדובר באנשים רצינייים שכאשר הם טוענים לכך שהאתר לא לוקח צד פוליטי הם מתכוונים לכך והם מקיימים הלכה למעשה את מה שהעם דורש – צדק חברתי!

השתמשו באתר בחוכמה!


פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

תגובה 1

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
Netek.co.il – אתר שמנתק אותך

היום סוף סוף, אחרי הרבה זמן, שמעתי חדשות טובות. חדשות מהסוג שנותן טיפת תקווה. אני מדבר כמובן על האתר החדש...

סגור