תזלזלו כמה שתרצו במחאה שהייתה בקיץ 2011, אבל שינוי תודעתי וצרכני התרחש פה ובגדול. ראינו את זה עם התחזקותו של האתר Netek ו"כמה זה". כמו כן, אתרי הקופונים, שצצו כמו פטריות אחרי הגשם, אימצו את רעיון קבוצת הרכישה מהנדל"ן למוצרים קטנים יותר והביאו עימם בשורה צרכנית. וכמובן קבוצות החרמה בפייסבוק שקמות כל יום בעבור מטרות צודקות ונכונות מבחינה צרכנית. מחאת הקוטג', כך עושה רושם, הייתה רק יריית הפתיחה.

היום אחשוף בפניכם אתר חדש שעולה בימים אלה וצובר תאוצה רצינית. שם האתר "BetterTwo" (תרגום חופשי מאוד ל"טובים השניים"). הרעיון של "טובים השניים", בעיקרו, הוא התאגדות צרכנית על מנת לאזן את הכוחות ולהעניק כח צרכני רב יותר אל מול תאגידי הענק. ובקיצור "רשת חברתית לחשבונות הקבועים".

לדברי המקימים מדובר ב: "אבולוציה טבעית של הרשת החברתית, הקנייה הקבוצתית ורעיון ההתאגדות".

איך זה עובד?

נרשמים, בוחרים את החשבונות בהם אתם מעוניינים לחסוך ומקבלים הצעות למייל.

בין סוגי החשבונות שהאתר מציע להתאגד ניתן למצוא: סלולרי, דלק, כבלים, אינטרנט, ליסינג, ביטוח, גז, עמלות בנק ועוד, הרשימה בהחלט מקיפה את מרבית תחומי החיים.

רשת חברתית לחשבונות הקבועים

לאחר שנרשמים, צוות האתר מתחיל לעבוד. לאחר שיצבור מספר גדול של חברים המעוניינים בחסכון מסויים, יהיה עליו לנהל משאים ומתנים עם הספקים השונים ולהציג לו את הכח הצרכני שנצבר. הספק יצטרך להבין כי עליו לפעול או שהמתחרה שלו יפעל ואנחנו נקווה שהוא יקבל את ההחלטה הנכונה ויציע עסקה משתלמת.

מאחורי המיזם עומד רמי אטיאס, יזם בלב ובנפש, עורך דין בעברו, ועמו צוות אנרגטי המבטיח לתור באופן קונסיסטנטי אחרי העסקאות הקיימות בשוק ולשפרן כל העת. יחד עם זאת מובהר, בצדק, כי עליהם לגדול על מנת להוות כח מהותי.

אני, בכל אופן, נרשמתי ומחכה לקבל הצעות במייל. הרישום לא מחייב ולא עולה כסף.
כל שנותר הוא לחכות, לקוות ולראות האם ייצבר מספיק כח לאתר והיוזמה המבורכת תצא לפועל. האחריות, בסופו של דבר, היא על כולנו.

לינק הרשמה ל"טובים השניים"
טובים השניים

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *