איך לעשות כסף מפייסבוק 

מכירים את זה שאתם בפייסבוק כל היום ולא עושים שיעורים, לא פרודוקטיביים בעבודה וכל לייק מקפיץ את רמת האדרנלין שלכם ומשאיר אתכם באתר הכחול לעוד חצי שעה וזה לא נגמר. אולי אתם בכלל מכורים לפייסבוק?

אם אתם מתחברים לשאלות האלה ומגדירים את עצמכם כ"חיות רשת" כדאי שתכירו את שני הפתרונות האלה, וולסטרים וטרנדימון, שמבטיחים לכם להרוויח כסף מהרביצה הזו בפייסבוק ולהפוך את הזמן שאתם מבלים ברשת החברתית למשתלם. כל זאת בתמורה לקצת אינטראקציה, אינגייג'מנט ופרסום המוצרים שתתבקשו להפיץ.

הזווית האישית שלי

מאחר ואני נמצא כל היום מול המחשב ו 90% מהזמן פייסבוק ברקע, הסתקרנתי והחלטתי לבדוק את האתרים האלה כי אני לא אומר לא להכנסה צדדית בדרך כלל  🙂

אתחיל בזה שעוד לא התנסיתי בהם לעומק וזהו הפרק הראשון בסדרה, היום אני אספר לכם על תהליך ההרשמה ובהמשך אני אלווה את ההתקדמות בפוסטים נוספים.

נתחיל עם טרנדימון (Trendemon), "שד הטרנדים", ואח"כ נמשיך לוולסטרים.

טרנד דימון:
טרנדימון מגדירה עצמה כ"רשת של מובילי דעה במדיה חברתית, שמעוניינים לרתום את ההשפעה שלהם לטובת קידום מטרות שונות". במלים אחרות, טרנד דימון מחפשת משפיענים שיעזרו להם להפיץ מסרים רלוונטיים (חברתיים או מסחריים) לחבריהם והם יתגמלו אותם בהתאם. קצת הזכיר לי את Klout.

איך זה קורה?
אחרי שמצטרפים נחשפים לקמפיינים המוצעים, רואים מה התגמול, מחליטים אם מתאים לכם ומתחילים להרוויח בהתאם לבאזז שיוצרים.

מאחורי טרנדימון עומד צוות חביב (ישראלי) שפעיל כבר קרוב לשנה בחו"ל והתחיל את הפעילות בארץ בחודשים האחרונים. הצוות אמון על פיתוח המערכת שתבצע את המדידה ותתגייס את המפרסמים.

צפו בסרטון והצטרפו לטרנדימון

להצטרפות לטרנדימון הקליקו כאן

וולסטרים Wallstream:

וולסטרים מספרים על עצמם שהם "מדיית הפצת וידאו ופרסומות בטכנולוגיה ייחודית" לדבריהם, לאחר הרשמה פשוטה והתקנת האפליקציה אתם נעשים וולרים רשמיים ובכל פעם שיעלה קמפיין המתאים לפרופיל הדמוגרפי שלכם תקבלו התראה, אם תאהבו את מה שתראו, שתפו ותתוגמלו. שימו לב שההשתתפות היא מגיל 19 ושווי התשלום משתנה מקמפיין. כמו כן, על מנת שלא תהפכו לספאמרים מקצועיים המערכת מוגבלת לשיתוף אחד ביום. עוד משהו שכדאי לשים לב אליו הוא שסכום המינימום שתצטרכו להגיע אליו בשביל לקבל תשלום הוא 500 ₪.
על מנת להצטרף לוולסטרים תידרשו להתקין אפליציית פייסבוק, להשלים את הפרטים (כתובת ואימייל ) לאשר את התקנון ולהתחיל לשתף ולצבור כספים.

להצטרפות לוולסטרים לחצו כאן

אני אמשיך לעדכן, שתפו בתגובות את ההתנסות שלכם עם המיזמים האלה.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

5 תגובות

  1. פינגבאק: סרטוני שנה טובה לתשע"ג

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
עובדים על המשטרה
תופעה: עובדים על המשטרה ומעלים ליוטיוב

 השבוע עלה סרטון בו מוצגת מתיחה של ילדים כביכול הממלאים תיק בספריי צבע ומניחים אותו ליד תחנת אוטובוס עד שמגיעים...

סגור