איך להזמין כרטיסי ביקור עם סטייל?

עם כל הכבוד לאינטרנט, כרטיסי הביקור עדיין לא נעלמו מהעולם ולמרות שכבר “יש אפליקציה בשביל זה”, הם עדיין מופיעים במלוא הדרם אצל אנשי עסקים גדולים וקטנים ומשמשים כמדיום מועדף להעברת המסר: בוא נעשה עסקים ביחד.

במהלך חיי נאלצתי/נזדקקתי מספר פעמים להדפיס כרטיסי ביקור ועד לאחרונה תמיד נתקלתי בחוויה לא כל כך סימפטית.

ואז הכרתי את MOO.com

כרטיס ביקור

כרטיסי הביקור שלי מ MOO

האתר MOO  מספק חויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש כיום, לפי דעתי, ויש לי סטנדרטים גבוהים.

חויית הקניה ב-MOO.com  מלווה אותך מהרגע שאתה נוחת בעמוד ועד הרגע שהכרטיסים נוחתים אצלך בתיבת הדואר באריזה המהודרת שמלווה תמיד באיזה גימיק שעושה לך טעם של עוד ופותח לך את התיאבון לייצר עוד כרטיסים ולהפעיל את הדמיון איך לעשות את הכרטיס הבא שלך.

מוצרי MOO פותחים אפשרויות להדפסת כרטיסים לא שגרתיים (כרטיסים דקים, מרובעים, סטיקרים) והעיצוב שלהם נעשה בתוך ממשק נוח, גמיש ומובן לכל.

למה אני טורח לספר לכם על זה?

מלבד החוויה הנעימה שהאתר מציע הייתה לי איתו תקרית שהייתה בעלת פוטנציאל להיות לא נעימה אך למעשה הוכיחה לי שמדובר בחברה ראוייה שצריכה לשמש מופת לכל חברה שבאה במגע עם לקוחות. כדי לעשות סיפור ארוך קצר אני רק אומר שהכרטיסים שהזמנתי הגיעו בעברית מג’וברשת (משמאל לימין). וממש לפני שהתחלתי לקלל שלחתי מייל לשירות של מו. תוך כמה רגעים ספורים ענתה לי לוסי, הנציגה המקסימה שלהם ואמרה שהבעיה מוכרת להם ושהיא שולחת לי את הכרטיס המתוקנים ללא חיוב נוסף, ממש ככה.

בתור ישראלי שלא רגיל לרמת שירות כזו, התרגשתי.

מלבד ההזמנות הבאות שאני הולך לבצע באתר הרגשתי צורך לפרגן בפוסט הזה, כהוקרת תודה ל MOO וכשירות לקוראים שמתלבטים מאיפה להזמין כרטיס ביקור (אם תיכנסו דרך הלינק, תקבלו 10% הנחה)

ואם הגעתם עד לפה אני אספר לכם סוד (מתחת ללשונית Business Cards כנסו ל Facebook Cards ותהנו מהזמנת 50 כרטיסים בסגנון הטיימליין שלכם בחינם*לא כולל משלוח)

אהבתם, שתפו את חבריכם! 

כרטיסי ביקור מיוחדים

גם אלה כרטיסי ביקור

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments