זוכרים שסיפרתי לכם שחורים ברשת מגייסת כסף לטובת מיזם חדש? בחייכם, זה היה רק אתמול.

אז הצטרפתי והשקעתי, 251 ₪. זה הסכום ש"וואללה אישי" שם כדי לחזק את חורימבה.נט שתוך פחות מיומיים כבר השיג כ-50% מסכום היעד.

למה עשיתי את זה?

למרות שחלקכם עלולים לחשוב שוואללה אישי וחורימבה הם אתרים מתחרים. אני, באופן אישי, לא חושב ולא מרגיש כך.

וואללה אישי וחורים ברשת הם אתרים קולגות, אנחנו עובדים אחד עם השני, מתקשרים אחד עם השני ומה לעשות גם מעתיקים לפעמים אחד מהשני.

אני בקשר עם אילנה ואף יצא לי לפגוש אותה (עם ארז ודורון טרם יצא לי) וגל מור הוא מודל עבורי לאיש מקצוע שאפתן, רציני ומקצוען. כמובן שאין קשר עסקי בין שני האתרים אולם יש הרבה מן המשותף ויותר מכל אנחנו מהווים אלטרנטיבה רעננה, מהירה ורלוונטית לאתרי התוכן הגדולים במדינה שנשלטים ומונעים על ידי אינטרסים שלעתים נוגדים את האינטרסים של הקהל שלנו.


השקעתי בחורים ברשת למרות שבהתחלה הרגשתי שזה עלול לאיים על וואללה אישי, אך כאשר יצאתי מהאגו-טריפ הבנתי שזה יכול לאיים רק על ה"גדולים" ולי זה יכול גם לתרום.

השקעתי בחורימבה כאות הוקרה על התכנים שצרכתי מהם ומה שלמדתי מהם, כרטיסי הביקור מ- Moo הם דוגמא טובה לכך ולא חסרים טיפים לפייסבוק שעזרו לי ובעיקר ההשראה הגדולה.

השקעתי בחורימבה כי הוא מגביר את הקול השפוי במדינה ועומד איתן כנגד כפייה דתית.

אני מאמין בקהל הנאמן שלי  שיישאר איתי, בעצמי ובצוות הכותבים שנמשיך לספק תוכן מצויין ורענן. ואני מאמין שחורימבה.נט, יוכל להוות מקור טראפיק טוב וגם מקור לאייטמים שאולי לא הייתי מגיע אליהם. לכן השקעתי.

עוד סיבה טובה היא הקישור הנכנס 😉 וכמובן שאני לא ארצה לפספס מסיבה טובה שתיערך באם הגיוס ייצלח (והוא ייצלח).

אשמח לשמוע מה אתם חושבים ואם השקעתם וכמה (בתגובות)

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

2 תגובות

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *