באופן אירוני ביותר קמפיין הטיזר של בנק המזרחי תוזמן ל-24.6 כאשר המהומות שהחלו ביום שישי בצהריים בהם נעצרה דפני ליף הגיעו לרתיחה בלילה שבין ה 23 ל24 ליוני ואזרחי ישראל יצאו לסגור חשבון.

הייתי שם, באתי כעיתונאי/בלוגר וכאזרח מודאג שהיה בעצמו קורבן לבריונות משטרתית בעבר ושל המדיניות הדורסנית כלפי אזרחים מתוך מערכת שיודעת לדרוש נאה ולא מתאמצת לקיים – יעידו על כך כל הפרסומים בפייסבוק על שוטרים ופקחים שחונים שלא כחוק ובאופן כללי מצפצפים על החוקים. אותם אנשים שמשתכרים מלבישת המדים ומכח שהם שואבים מלהיות חלק בקבוצה הזו ששוכרת אנשים חסרי השכלה וכישורים שאחרת הם היו היום עוד אזרח פשוט שאפשר להרביץ לו.

מתוך אירועי אמש עלו מספר סרטונים שחשוב לי שתראו, סרטונים שמציגים את השוטרים נוהגים בברוטאליות כלפי המפגינים שרובם אינם אנרכיסטים או פורעי חוק, רובם הם טובי בניה של המדינה – אנשים הלא מחוברים לעטין, לא משתייכים לסקטור מסויים, אזרחים שמוחים על הפגיעה בחופש הביטוי שלהם שרואים איך האור בקצה המנהרה הולך ומתרחק מהם.

 צפו:

מכי נשים:


United we stand Divided we fall

עוד קצת אלימות משטרתית:

אגב, המשטרה דיווחה על 85 עצורים בתום האירוע, ואני טוען שאם לא ייפתחו לפחות 85 תיקים במח"ש על אלימות שוטרים –  לא עשינו כלום.

שוטרים ואשפה

(תודה למזבלה על העזרה באיתור החומרים)

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *