משה סילמן נפטר => הסתה נגד דפני ליף

ביום שישי נפטר מפצעיו משה סילמן, האיש שהצית עצמו כמחאה על היחס המזלזל שקיבל מהמדינה.

אותו אדם שהגיע לסף ייאוש ובמותו צעק צעקה שהייתה אמורה להרעיד את אמות הסיפים, לתת סטירה לאנשים היושבים ב"ארץ הקודש" ולהעיר אותם על המציאות בה הם חיים. אבל האם זה קרה?

לאחר התבטאותו הטפלונית של ביבי, התבטאות המחזקת את טענתו של סילמן ז"ל, כי מדובר בטרגדיה אישית. לקחו מספר תומכיו, אנשי הימין הקיצוני את הדברים שלו כצאן עיוור ויצאו במסע הכפשות, זה התחיל בהפניית אצבע מאשימה כלפי משה סילמן ז"ל שהעז להאשים את ביבי ושטיינמץ במכתבו האחרון והפיכתו לנרקומן, איש עסקים כושל ופסיכופט והמשיך להסתה חריפה כלפי דפני ליף והאשמתה ברצח על מקרה ההתאבדות של סילמן.

daphni leaf
ההסתה

אותה הסתה הגיעה לשיאה בדמות תמונה שהעלה עמוד משוקץ (שאני לא אתפלא אם הוא מופעל באמצעות פרובוקוטרים) עמוד המכונה כולנו נגד השמאל הקיצוני השמאל הקיצוני סכנה לישראל.

אשר רכש לעצמו הרגל "לחשוף" את אנשי השמאל ולקרוא לחברי העמוד לעשות "ריפורט" המוני כדי לסגור את הפרופיל של אותו אדם בעל עמדה פוליטית מנוגדת לשלהם.

העמוד הזה מייצג עבורי את המיץ של הזבל בחברה שלנו, הוא אלים, הוא חד גוני, הוא לא מוכן לשמוע קולות מנוגדים לשלו והגרוע מכל הוא מצטדק ובטוח בצדקתו.

אני מבין מדוע האפסים שמפעילים אותו כל כך אוהבים את המדינה שלנו, והסיבה היא שבשום מקום מתוקן אחר בעולם הם לא היו שורדים. אני מניח שהם מפחדים מהקידמה ואני מבין את האינטרס שלהם לשמור על המצב הקיים לצער כולנו המצב הקיים יכול להיות הרבה יותר טוב, אנחנו צריכים עוד אנשים כמו דפני ליף ופחות אנשים כמו "כולנו נגד השמאל הקיצוני" "השמאל הקיצוני סכנה לישראל". כולי תקווה שמשטרת ישראל תשים ידה על אותם מסיתנים חשוכים עוכרי ישראל, תנער אותם היטב ותשים אותם במקום לו הם ראויים.

עד אז, לא נותר לי אלא לחזק את ידיה של דפני ליף ולקוות שמשה סילמן לא נפטר לשווא.

נ.ב. דבר אחד בטוח- משה סילמן לא הצית עצמו בעבור אותם חיות המנהלות את העמוד המקולל, אותם אנשים שלא יהססו לקרוא בשמו כאשר ביטוח לאומי ידפוק גם אותם.

יהי זכרו ברוך

משה סילמן זכרונו לברכה

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

תגובה 1

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *