אחרי שסיפרתי לכם בשבוע שעבר שנשבר לי המסך חשבתי שמן הראוי יהיה גם לעדכן אתכם איך תיקנתי אותו, אחרי הכל יש סוף טוב לסיפור.

לאחר שבחנתי את האפשרות לתקנו לבד, שנראתה כאפשרות הטובה ביותר קיבלתי פנייה מעמיתה, נעמי סלע, שראתה את התמונה של המסך השבור שהעליתי לפייסבוק וחשה לעזרתי.

מעבדת דל

נעמי נתנה לי מספר טלפון של טכנאי-מתקן מסכים שנתן לי הצעה הרבה יותר הגיונית מהבחור שהציע לי תיקון ב-1,000 ₪ – הוא הציע לעשות את זה ב- 500 (תראו מה זה).

רגע לפני שסגרתי איתו שאני מגיע קיבלתי טלפון מפתיע מהשירות של דל שהתעשת והחליט לשפר את רמת השירות, התחלתי להתכתב עם אחד הנציגים ולבסוף נמסר לי שמסך שנשבר לא כלול באחריות בארץ (בארה"ב כן, אגב), מהמעבדה של דל קיבלתי הצעה על סך 850 – לא מתאים בכלל, אחרי הכל אני יכול לעשות את זה בעצמי – רק הזמן משחק לי פה תפקיד.

החלטתי ללכת על אבישי – הטכנאי שנעמי הציעה לי ואפילו נסעתי לחולון לשם כך (!!) תוך חצי שעה יצאתי עם מסך חדש אחרי שירות מקצועי ואדיב ואפילו שנה אחריות.כעת אוכל לחזור לקצב פרסום הפוסטים הרגיל.

מוסר ההשכל: אל תפילו את המחשב, אם בכל זאת הפלתם אותו קבלו מספר הצעות – סביר להניח שעם קצת סבלנות תוכלו לחסוך עצבים רבים וגם לא קצת כסף.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *