למרות שעון החורף – אסור לוותר!

כמדי יום ראשון, אני מביא לכם סיפורי השראה שייתנו כוח להמשך השבוע ויעוררו בכם השראה וכוחות פנימיים שיעזרו לכם לצלוח עוד שבוע במציאות הלא פשוטה של מדינתנו. השבוע הסיפור יהיה ברוח ההפסד בקרב על השעון.

כמו בכל שנה מתעוררים ויכוחים בדבר העברת שעון החורף בטרם עת שעה אחורה באופן לא רציונלי, ובדרך שבה מלבד להקל על הצום ולחזק את האגו של המפלגות הדתיות/חרדיות לא יתרום בשום אספקט חיוני או יצרני.

כל שנה אותו ניגון והמדינה מוחשכת לפני הזמן.

הסרטון השבוע מובא בכדי לתת רוח גבית למאבק הזה, למלחמת ההתשה שמתרחשת כל שנה וכבר מתחילה לעייף אותנו החילונים. הסרטון מובא ברוח המאבק והמחאה שמתחוללת במדינה במאבק על המשך קיומה השפוי (עד כמה שניתן להסכים על המונח הזה), הרציונלי והחופשי.

בסרטון מובא סיפורו של חייל אמריקאי לשעבר, ארתור בורמן, שהרופאים גזרו לו חיים על קביים או כסא גלגלים- אבל בשום פנים ואופן שלא יוכל ללכת על רגליו ללא אמצעי עזר. במשך 15 שנה קיבל בורמן את הגזירה עד שנתקל בשיטת יוגה חדשה, שיטת היוגה שהגה מתאבק הWWF לשעבר דיימונד דאלאס פייג’.

באמצעות השיטה ובאמצעות תעצומות נפש רבות, אמונה והתמדה הביא עצמו החייל הפצוע למצב המאפשר לו ללכת בלי קביים ואפילו לרוץ.
המסר שלי הוא שלמרות שציניקנים רבים כבר ויתרו, ולמרות שחרדים ובעלי אינטרסים מנסים לקחת את המדינה למקומות חשוכים, רעים ונצלניים יש להמשיך להאמין בעתיד מדינתנו ולהלחם עליו לטובת חברה יצרנית, חופשית ומתוקנת – לא לוותר!

יש בישראל הרבה אנשים טובים, רודפי צדק וקידמה, שמאמינים שיכול להיות הרבה יותר טוב, האנשים האלה הם אני ואתם – המשיכו להילחם על מה שחשוב – זה ישתלם!

אלי ישי גארת' וויידר
קרדיט: 10GAG

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
אופניים
מחאה חדשה בפתח? רוכבי האופניים נגד אל-על

עוד לא נרגענו ממחאת הפסק זמן ונראה כי לאט לאט, על אש קטנה, מתבשלת לה המחאה הבאה. המטרה הפעם: אל...

סגור