לא עוד More of the Same

מאז שיצאתי לקמפיין המימונה לטובת גיוס הכספים לוואללה אישי עשיתי סוויץ’ בראש, הבנתי, בעוצמה גבוהה יותר, והחלטתי ליישם את מה שכבר ידעתי, וזה – צריך לתת ערך לקוראים.

תראו, כאשר יסתיים הגיוס ואסיר את הפרסומות מהאתר חלק מדרך המימון שלו יהיו באמצעות כפתורי Donate שהגולשים יוכלו לבחור כמה הם רוצים לשלם על התוכן, מרצונם החופשי, וזאת מתוך כך שיהיה ערך ממשי לפוסטים שיועלו.
אז יכול להיות שהערך יהיה חיוך ומשהו שיעודד אתכם ויכול להיות שזה יהיה טיפ שיעזור לכם לחסוך כסף או לגלוש ביותר כיף, בכל אופן לתת ערך יהיה ערך עליון.

התובנה הזו הדהדה בראשי אמש כאשר ביבי הטיל את הפצצה, הביבי בומב 2. הייתי מרותק לפייסבוק ואף פתחתי לטובת העניין אלבום מתעדכן, בפייסבוק. אולם התפנית הייתה כאשר שקלתי האם להוציא פוסט בוואללה אישי (באתר) לטובת העניין ואז החלטתי שלא.

הסיבה להחלטה נובעת מכך שאת הפוסטים הללו תוכלו לראות בכל אתר ישראלי שני אחר ולא נראה לי שיהיה ערך מוסף לתת לכם.
כאשר, לאחר מספר שעות קלות, התחילו לעלות פוסטים תבניתיים על הביבי בומב 2 ידעתי שההחלטה שלי נכונה.

מה שאני רוצה לומר הוא שאני לא הולך להתעלם מכאלה תופעות ותוכלו לראות אותם בעמוד הפייסבוק שלי בצורה הכי פשוטה ונוחה. פשוט מהרגע שאני לא תלוי בטראפיק ובמודעות הגוגל אין לי כל כוונה לפרסם פוסטים טרחניים חסרי כל חידוש רק לטובת הבאת Boost של טראפיק לאתר. אז יכול להיות שתדירות הפוסטים תרד קצת בהתחלה אך אני מבטיח לכם שאיכותם והערך שלכם מכל פוסט יעלה.

וכדי שתצאו מהפוסט הזה עם חיוך קבלו יצירה של האמן הישראלי החביב עליי, נוי אלוש, בהקשר של ביבי והפצצה, תהנו:

ביבי מצחיק

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
ויראלי: משטרת ישראל חונה איך שבא לה

חייבים לתת קרדיט למחלקת הסושיאל מדיה של משטרת ישראל ונראה כי המשטרה הסתגלה יפה לשינוי ולמציאות החדשה. יחד עם זאת...

סגור