פראייר, מיד תועבר לעמוד שרצית לקרוא

הישראלי לא פראייר כך היו אומרים לפני שהתחילה המחאה… אחרי המחאה יותר ויותר אזרחים ישראליים מבינים כי הם הפראיירים הכי גדולים בעולם – ישראל היא בין המדינות עם יוקר המחייה הגבוה בעולם.  התמורה לאגרה, לעומת זאת, מוטלת בספק רב.

אני לא כלכלן והטבלאות של יוקר המחייה עושות לי כאב ראש, אני כן איש מחאה מטבעי ואני יכול להוסיף ולומר על עצמי שאני אושיית רשת שצברה קילומטראז’ גלישה רב ביותר במהלך עשר השנים האחרונות.

דלג

לכן רציתי להעלות למודעות את סוג הפרסומות המעצבן שעולה בדפדוף בין עמודי כל האתרים הגדולים בארץ – מודעות ה”דלג”. מודעות הדלג או “מיד תועבר לעמוד שרצית לקרוא” מביאות לי  את הקריזה ומנציחות את יוקר המחייה בארץ ומחזקות את מעמד הפריארים.

חושבים שאני מגזים? אני אסביר לכם למה אני לא מגזים:

ראשית מודעות מסוג זה פוגעות לכם במהירות הגלישה, אתם מגיעים לתוכן בצורה יותר איטית ומסורבלת ממה שרציתם – כלומר, אתם משלמים על אינטנרט מהיר ומישהו במערכת האתר מחליט שאתם תגלשו בקצב שהוא מכתיב לכם, לאט.

יש ביניכם את אלה שיגידו שהעיתון צריך להתפרנס והוא צריך פרסומות – אני מסכים ומבין. אבל למה בכזו ברוטליות ולמה אני לא נתקל בזה באתרים גדולים אחרים בחו”ל בהם אני גולש? אה, למה?

ולאותם אנשים שיצדיקו את הפרסומות ויגידו לי לומר תודה על כך שאני לא משלם על התוכן וזכותם לשים פרסומות אני אומר סבבה- אבל למה פרסומת הדלג מלוות ב-2 פופאפים? אני היחיד שמבקר באתר שלכם? למה זה מגיע לי.

אז אני אומר לכם למה זה מגיע לכם – ברמה הבסיסית כי אתם שותקים ומקבלים את זה. ברמה הפילוסופית היא בגלל התרבות הישראלית שמחלחלת מהשלטון– לא חושבים לטווח הרחוק- מנצלים ברגע הזה את מי שאפשר ומוצצים ממנו כל שקל שניתן – זה למה.

אוקיי, אז מה עושים מכאן?

ראשית, אני ממליץ להתקין את התוסף חוסם הפרסומות שסיפרתי לכם עליו כאן. שנית, אני נוקט בגישה פרו אקטיבית ומצטרף למהלך שלמדתי מעמיתי, עידו קינן, שימו לב זה יעבוד גם אם כל אחד יעשה ככה רק פעמים בודדות, זה הולך ככה:

בכל פעם שקופץ לכם פופ אפ אתם ממלאים אותו בפרטים פיקטיביים (נגיד, אסף לוץ- המלצת קינן) ושולחים אותו לדרכו – מה ההגיון? מפרסמי הפופאפים משלמים לאתרים על בסיס לידים (טפסים שמולאו, לקוחות פוטנציאליים). כאשר המפרסמים המספימים יצלצלו ללידים הפגומים ויראו כי הם לא שווים, הם יבינו שלא משתלם להם לשלם על הלידים וכנגזרת מכך גם לא על הפרסום בפופאפים.

תבינו השינוי בידיים שלכם ואתם יכולים להשפיע על חויית הגלישה שלכם!

וואללה אישי נלחם בפרסומות המציקות באינטרנט ומגייס בימים אלה מימון באתר מימונה – אתם יכולים לקחת בזה חלק ולהשקיע כראות עיניכם.

Published by אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
ערוץ הרוגטקה מציג: איך לזיין את הזבל שלך

ערוץ הרוגטקה מציג: איך לזיין את הזבל שלך כן כן, אני יודע...בעברית זה נשמע הרבה יותר רע ממה שזה. ערוץ...

סגור