וואללה אישי מסכם את 2010

אמנם וואללה אישי קיים רק מיוני 2010 אבל ברוח סוף השנה הקלנדרית הרגשתי צורך לסכם את הפעילות באתר של שנת 2010  (אז מי שקטנוני יכול לקרוא לזה סיכום חצי שנתיוואללה אישי.

לעסק

וואללה אישי הוקם כפרוייקט אישי שלי לייצר במה בה אוכל להביע את דעותיי בפומבי ולהשמיע את דעותיי לציבור, אם אפשר גם לעורר שיחה ולנהל דיון- אדרבא.
הסטארטר הראשוני לאתר הוצת עם ביטולם של הפיקסיז את ההופעה בארץ כאשר חיפשתי מקום (שהוא לא פייסבוק) להביע את רגשותיי המעורבים כלפי המקרה.

מהפיקסיז, התגלגל הסיפור של הטיזר שכבש את המדינה "שונאים פרסומות- צפרו" שדחף אותי לחשוף אותו לטובתי, כמתעניין בפרסום, ולטובת הציבור שהולך לחטוף את הטוויסט.
בהמשך ניצלתי את הבמה לעזור לידידי סמיר- פורץ האייפונים המוכשר, וגם כאן, באותה נשימה לאותם אנשים שננעל להם האייפון (הרגשה בהחלט לא נעימה).
בין לבין, סיקרתי אירועי תרבות בהם נכחתי ומקומות בילוי שבהם התרועעתי.
אבל הכיוון המרכזי שבו עסק האתר בסופו של דבר היה הדבר שמעניין אותי יותר מכל "עולם האינטרנט". נהניתי מכל לגלות אתרים מדליקים לקוראים, אני כמובן מדבר על אתרים כמו Fiverr, animoto ואתרי קנייה קבוצתית דוגמת גרופר, יממה ודיל היום.
כמובן שעם השתלטותה של פייסבוק על האינטרנט שיתפתי גם מספר טיפים לגבי שימוש נכון בפייס ועל תופעות מעניינות בו (לדוגמא אתרים שמציעים משפטים לפייסבוק).

בייבי

חלק מהמניעים לפתיחת הבלוג היו התנסות ולמידה בבניית אתרים, הבלוג היווה פלטפורמה של ניסויים בוורדפרס אבל עם הזמן נוצר חיבור (גם מבחינת התכנים וגם מבחינת העיצוב) ונקשרתי לאתר, כיום הוא הפייבוריט מבין האתרים שבבעלותי ואפשר להגיד שהוא הבייבי שלי.

מה הלאה?

מאחר והיו התפתחויות במהלך התקופה, קשה לומר שהייתה איזושהי אחידות לגבי תדירות העלאת הפוסטים לאתר, עבור השנה החדשה אני מצפה להעלות 2-3 פוסטים בחודש וזו לא תהיה משימה קלה.
כמו כן, מבחינה תוכנית אני מתכוון להתמקד בתופעות באינטרנט, אתרים מעניינים ולהרחיב על שיטות לעשיית כסף באינטרנט ועל הזדמנויות ברשת.

שנה טובה לכל הקוראים!

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
נשבר המסך של הלפטופ – כך תיקנתי אותו (פרק שני בסדרה)

אחרי שסיפרתי לכם בשבוע שעבר שנשבר לי המסך חשבתי שמן הראוי יהיה גם לעדכן אתכם איך תיקנתי אותו, אחרי הכל...

סגור