קמפיין המימונה של "עין הדג" שובר קופות!

כמו בעלי אתרים אחרים (עמרי חיון, אנוכי, גל מור) מצא עצמו דורון פישלר מ"עין הדג" יוצא לקמפיין מימון המונים בשביל לקיים את האתר ולהוכיח שאפשר להתפרנס מתוכן עצמאי.
דורון בחר בפלטפורמת מימונה בשביל המהלך, שם הוא מספר בסרטון מקסים את הסיפור שלו ושל האתר.
בתוך מספר שעות ספורות הגיע דורון ואף עבר את היעד אותו קבע (15,000ש"ח) ריספקט!

צפו בסרטון:
[my_video video=UxTNiXEYzh0 title="עין הדג מימונה" image=http://wallaishi.com/wp-content/uploads/2012/12/mimoona1.jpg]

בדף הפרוייקט מספר פישלר שעין הדג הוא "אתר קולנוע עצמאי שהוקם בשנת 2000, עוד לפני שהמציאו את המילה "בלוג", שלא להזכיר "פייסבוק". הוא נועד להיות מקום לאנשים שאוהבים קולנוע, אבל לא אוהבים ביקורות קולנוע; אנשים שחושבים שסרטים, ודיבורים על סרטים, הם כיף, ושביקורת לא חייבת להיות דבר מעונב ופלצני שמעקם את האף על כל סרט שמעז להיות מהנה. כנראה יש הרבה אנשים כאלה כי יש לנו היום קהילה גדולה ונהדרת של קוראים קבועים."

מה יעשה עם הכסף? מה יתנו לו 15K ₪ (ולא 1 מיליון דולררר) הם, לדבריו "מרחב נשימה" שיאפשר לו להשקיע עוד קצת באתר, לטפח ולשפר אותו – אני לגמרי מבין אותו.
מי שרוצה להשקיע בדורון ולקבל בתמורה כל מיני דברים טובים (קרדיט, טישרט, הקרנה מיוחדת, שטח פרסום הרצאה ועוד..) מוזמן לעשות זאת פה: bit.ly/eindagmimoona

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

תגובה 1

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
הילדה המפחידה מהמעלית, סילבן שלום השובב והילה הפחחית הפרובוקטיבית

הילדה המפחידה מהמעלית, סילבן שלום השובב והילה הפחחית הפרובוקטיבית אלה היו סרטונים שהעסיקו אותנו השבוע, שבוע של פריימריז בשתי המפלגות...

סגור