בדצמבר סיימתי קמפיין מימון המונים שבו גייסתי 2,000 ₪ להסרת הפרסומות, הבאנרים והפופ אפים מהאתר וכמו כן לשיפורו. רציתי לגייס 20,000 וההיענות לא ענתה על הציפיות. (יכול להיות שלא כזה אכפת לכם מפרסומות?)

אם כן, אני עדיין מקיים את הבלוג מכיסי ומטרת העל שלי היא לתת לקוראים שלי ערך אמיתי. למה? כי "וואללה אישי" הוא, בין היתר, פלטפורמה עבורי למיתוג עצמי ובעיקר מקום לביטוי אישי.
מתוך כך, אני כותב מפעם לפעם, בין הדברים המשעשעים, גם פוסטים שמספרים על מוצר שהתנסיתי בו ומאמרים שחלקכם יכולים לקרוא להם "תוכן שיווקי", זה בסדר –זו זכותכם.
יחד עם זאת, אין מצב שאני כותב על מוצר שאני לא מאמין בו ו/או חושב שיכול לתרום לקוראים שלי ולתת להם ערך אז אתם יכולים להישאר רגועים.

בשביל שאתם תדעו בין אם מדובר בתכנית שותפים (affiliate) או לא, תופיע כוכבית ליד קישורים שעליהם אני מתוגמל אם אתם מקליקים עליהם. בכל אופן על המחיר שאתם משלמים זה לא משפיע (מקסימום תקבלו הנחה כי הגעתם דרכי).

כמו כן, אם מצאתם שהתוכן שלי מצא חן בעיניכם, הצחיק אתכם, תרם לכם בכל צורה שהיא – אתם יותר ממוזמנים להשתמש בכפתורי ה"קנה לי" שבתחתית הפוסט. לחיצה על "קנה לי קפה" תעביר אתכם לעמוד פייפאל בו  תוכלו להראות אהבה בסכום של 12 ₪ . בירה: 24 וויסקי: 43. אני בהחלט ארים כוסית למענכם 🙂

לסיום, אתם מוזמנים להעלות הצעות או לשאול שאלות אם בא לכם בתגובות או בפרטי.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *