הקראוד פאנדינג של וואללה אישי

אתמול יצאתי לקמפיין קראוד פאנדינג, שזה בעברית מימון המונים, שזה כמו חכמת ההמונים רק עם כסף.

מטרת הגיוס היא לשחרר את הבלוג מהמודעות שאתם רואים בצידי המסך ולהרחיק את היום בו אאלץ לשתול פופאפים ופופאנדרים שמזיינים את חוויית הגלישה ולא ממש תורמים למשהו: הלקוח מתעצבן על זה והמפרסם מקבל קללות…

אני בעצמי לא סובל פופאפים ופופאנדרים, גם באנרים הם לא בדיוק כוס התה שלי. בתור אדם קצת נאיבי התחנכתי על ערכים כמו "מה ששנוא עליך לא תעשה לחברך" ובשלב יותר מתקדם גם "ואהבת לרעך כמוך".

אני לא רוצה לתת לגולשים שלי, שאני אוהב כל אחד מהם ומתרגש מחדש מכל מבקר בבלוג, את החווייה שאני בעצמי לא הייתי רוצה לקבל.
אולם, מאחר והמודעות של גוגל הן מקור הכנסה אני צריך למצוא אלטרנטיבה למימון הבלוג. וכאן נעזרתי באתר מימונה שמספק פלטפורמת גיוס כספים בשיטת קראוד פאנדינג על מנת לקבל את תמיכת חברי וואללה אישי שרוצים לקבל חויית גלישה טובה יותר שישקיעו בי ויאפשרו לי לספק את החווייה הזו עבורם.

באמצעות חבריי הנאמנים משכבר הימים, שני אנשים שהלכו לצידי בעליות ובמורדות – ערן אבירם ובן צ'צ'יק צילמנו את הוידאו שמציג אותי ואת האג'נדה שלי לטובת רתימתכם למטרה הזו:

בתום שלושת החודשים שאסיים לגייס את הסכום אסיר את המודעות מהאתר, אעצב אותו מחדש ואוכל להתפנות לסיפוק מידע שימושי מתמיד, מצחיק מתמיד וחופשי מתמיד.

הצעד הזה מאוד משמעותי עבורי (והאמת היא שגם עבורכם) והוא חלק ממגמה ארצית לשחרור התקשורת מגופים מסחריים ומטייקונים – רואים מודל דומה בבלוג התקשורת וולווט אנדרגראונד שמבקר את העיתונות בארץ ומתקיים ממימון של הקוראים שלו וכמובן המהלך הענק של חורימבה.נט שלפי דעתי יטרוף את החפיסה כמו שהמדינה עוד לא ידעה.
וואללה אישי הוא לא חורים ברשת והוא רחוק מלהיות וולווט אנדרגראונד – הוא יותר בידורי ו"שכונה". האם זה אומר שבשביל הפנאי שלכם אתם צריכים להתאבס בפרסומות? אני לא חושב כך ואני אשנה את זה.

אתם מוזמנים להרתם לגיוס ולשחרר את וואללה אישי – כמו שאמרתי בוידאו יש לי תכניות גדולות עבורנו ואותן אחשוף בהמשך.

השקיעו בי גם אתם!

תודה

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

5 תגובות

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *