* ת"א צריכה ראש עיר חזק*! חולדאי הוא איש חזק… הוא אפילו היה מנהל בית ספר. הוא גם קנס את מי שתלה שלטים במקומות שהוא קבע שאסור ושלח פקחים לברים שפתחו מאוחר והפריעו לשכנים. הוא לא אכף את אותה יד קשה על כרטיסי הזונות שמעטרים את המדרכות ואיפשר לבתי הזונות לשגשג. ובל נשכח את תחנות הסמים החוקיות של המבסוטון ונייס גאיי בכל חנות שלישית בעיר. (*חזק על חלשים).

השדרה צריכה להיות נקייה. זוכרים כמה רעש ולכלוך עשתה מחאת הקיץ? הוא ובריוניו ידאגו שהתנהגות מסוג זה לא תחזור על עצמה.

בתל אביב כל שנייה קובעת. כן, גם אם זו השנייה הזו שרק עצרתם להביא משהו מהפיצוצייה אחרי ארבעים דקות שלא מצאתם חנייה וזו אותה שנייה שעצרתם להביא את הילדה מהגן כי סוגרים אותו ולא הצלחתם למצוא חנייה- תקבלו על זה דו"ח.

* כולנו בני אדם, גם חולדאי. גם הוא עושה טעויות. להבדיל מכם שמשלמים על הטעויות האלה. הוא לא, הוא מתנער (מחדל המרתון בחמסין, כרטיסי הזנות, פיאסקו החנייה מהסרטון המפורסם).

 

גיי פרנדלי – פעם בשנה מצעד גאווה ואפילו מתפאר על זה בתקשורת. בשאר הזמן מתעמר באלבי על יושביו.

* תרבות: תראו את הבניין החדש של הבימה, פאר היצירה, תענוג לבוא לשמוע שם אופרה במוצאי שבת. מאוד מכובד ונראה יוקרתי – זה בסדר, זה ישולם מכספי הארנונה המוכפלים של אולפני ההקלטות הנאבקים על קיומם.

 • פתרון למצוקת הדיור: לא יכול להיות שרק מספר מצומצם של עשירים יזכו לחיות בסוויטות המתנשאות למרומים – צריך לבנות עוד סוויטות ויותר קומות גבוהות, יש תור של משקיעים מחו"ל בפתח.

עבודת צוות: צוות המשימה של חולדאי – בריוני הסיירת הירוקה, פקחים חסרי השכלה אטומים וסדיסטים, צבא הפקידים והסגנים שהורשעו בעבירות על קלון – חולדאי בורר את אנשיו בקפידה  בשביל שיהיה לכולם טוב בעיר הזאת (ואף מילה על שוטא חובל).

אז לכל המתלבטים, אלה היו רק 8 סיבות לבחור ולשמר את הרוע החולדאי. אתם מוזמנים להוסיף משלכם בתגובות.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

הצטרף לדיון

12 תגובות

 1. כתבה ילדותית ומגמתית. חולדאי הפך את ת"א למקום שכולם רוצים להיות בו. אפילו כאלו שחיים בניו-יורק, פריז או טורונטו. יש פשלות ויש הרבה מה לתקן (עיר המסתננים הסודנים, למשל) אבל לא הכל תלוי רק בו. תינוק מרדן הוא מי שמנסה להורידו רק כדי להמליך תחתיו תינוקות מרדניים בצלמו ובדמותו.

 2. אתה כותב את זה בתור זקן נרגן, או בתור מזוכיסט?

 3. שכחת את הרכבת הקלקלה….אוטובוסים מעשנים (מה, יש בעולם אוטובוסים חשמליים ???) וכמובן לא נשכח ולא ניסלח…..הריסתו של אולם אוסישקין- סמל ל"עיר ללא נשמה….."

 4. מי אמר עיר? תשוו את העיר לכל עיר במדינה אירופאית, טינופת צפיפות, לחץ, ועל הפקחים מיותר לדב (דפרים עם תעודות), תשתיות קורסות, זה שבצפון העיר ישנם קצת יותר סממנים של עיר נורמאלית זה עדיין לא הופך אותה ממקום זוועתי לעיר.
  הצעירים חיים בעיר כי אין להם אלטרנטיבה, עם כל הכבוד דימונה זה יותר גרוע, נמצאים בחרא, אך קצה האף שלהם עוד מציץ מהחרא והם חושבים שהם בגן עדן, אבל עוד מעט גם המפלס יעלה אך אז יהיה מאוחר מדי הם יהיו תשושים ומרוששים מדי בשביל מאבקים, שהרי את המאבקים נהלו תמיד המעמדות העליונים..

 5. החולדה צריכה ללכת הביתה
  דיי נמאס נגמר לנו ממנו
  מכל הבאלגן מהביזבוזים
  לך הביתה

 6. חולדאי חייב להתחלף, צריך ראש עיר עם כריזמה וחשיבה יצירתית.

 7. הסיבה ה-9 שלי למנוע אסון שמרץ תזכה עם המה שמו שלה … הורביץ
  הסיבה ה-10 שבזכותו נפטרנו מנשות רוטשילד העליזות

 8. למה אני צריך קישור לכתבה הזאת?
  מציד תשימו עכברוש להנהיג את ת"א
  אני לא גר שם

 9. מילים כדורבנות: אני לא מבין איך הוא בכלל מציע את עצמו לבחירה מחודשת אחרי אוזלת היד שלו?
  בכל עיר נורמלית אחרת בעולם ראש העיר היה מתפטר אם תושביה היו צריכים לראות את כרטיסי הביקור של הזונות מפוזרים מידיי ערב על המדרכות לרבות בתי ספר וגני ילדים ביום כיפור ויום השואה. כל כך לא נעים לחיות בעיר הזו ולראות את התופעה במשך שנים וחמור מכך את ראש העיר מפגין אימפוטנציה חוסר מעש וביזבוז הכסף שלנו בניקוי העיר שלוש פעמים ביום מכרטיסי ביקור של זונות.
  חולדאי ממיט עלינו קלון – במקום להיות מנהיג איש צבא ואיש חינוך הוא משלים למעשה עם התופעה הכי בזויה מכל ההביטים.

 10. שימותו הקנאים. חולדאי שלנו עוד 5 שנים. אנחנו רוצים אשכנזי, חזק וחכם. יש לכם מישו אחר?

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קראו גם את:
סטטוס ויראלי: עיריית תל אביב Vs אמני הרחוב

עיריית תל אביב Vs  אמני הרחוב ביום חמישי בערב העלה דורון שרם את הסטטוס הבא המלווה בתמונה של פקח זחוח...

סגור