שמונה סיבות להצביע חולדאי

* ת”א צריכה ראש עיר חזק*! חולדאי הוא איש חזק… הוא אפילו היה מנהל בית ספר. הוא גם קנס את מי שתלה שלטים במקומות שהוא קבע שאסור ושלח פקחים לברים שפתחו מאוחר והפריעו לשכנים. הוא לא אכף את אותה יד קשה על כרטיסי הזונות שמעטרים את המדרכות ואיפשר לבתי הזונות לשגשג. ובל נשכח את תחנות הסמים החוקיות של המבסוטון ונייס גאיי בכל חנות שלישית בעיר. (*חזק על חלשים).

השדרה צריכה להיות נקייה. זוכרים כמה רעש ולכלוך עשתה מחאת הקיץ? הוא ובריוניו ידאגו שהתנהגות מסוג זה לא תחזור על עצמה.

בתל אביב כל שנייה קובעת. כן, גם אם זו השנייה הזו שרק עצרתם להביא משהו מהפיצוצייה אחרי ארבעים דקות שלא מצאתם חנייה וזו אותה שנייה שעצרתם להביא את הילדה מהגן כי סוגרים אותו ולא הצלחתם למצוא חנייה- תקבלו על זה דו”ח.

* כולנו בני אדם, גם חולדאי. גם הוא עושה טעויות. להבדיל מכם שמשלמים על הטעויות האלה. הוא לא, הוא מתנער (מחדל המרתון בחמסין, כרטיסי הזנות, פיאסקו החנייה מהסרטון המפורסם).

 

גיי פרנדלי – פעם בשנה מצעד גאווה ואפילו מתפאר על זה בתקשורת. בשאר הזמן מתעמר באלבי על יושביו.

* תרבות: תראו את הבניין החדש של הבימה, פאר היצירה, תענוג לבוא לשמוע שם אופרה במוצאי שבת. מאוד מכובד ונראה יוקרתי – זה בסדר, זה ישולם מכספי הארנונה המוכפלים של אולפני ההקלטות הנאבקים על קיומם.

  • פתרון למצוקת הדיור: לא יכול להיות שרק מספר מצומצם של עשירים יזכו לחיות בסוויטות המתנשאות למרומים – צריך לבנות עוד סוויטות ויותר קומות גבוהות, יש תור של משקיעים מחו”ל בפתח.

עבודת צוות: צוות המשימה של חולדאי – בריוני הסיירת הירוקה, פקחים חסרי השכלה אטומים וסדיסטים, צבא הפקידים והסגנים שהורשעו בעבירות על קלון – חולדאי בורר את אנשיו בקפידה  בשביל שיהיה לכולם טוב בעיר הזאת (ואף מילה על שוטא חובל).

אז לכל המתלבטים, אלה היו רק 8 סיבות לבחור ולשמר את הרוע החולדאי. אתם מוזמנים להוסיף משלכם בתגובות.

אודות אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך הבלוג וואללה אישי. מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה. כל כך מכור שגם פעיל בגוגל+
הצטרפו לצוות הכותבים

אהבתם מה שקראתם? עזר לכם במשהו? צחקתם? בואו להראות אהבה!

להגיב זה מזניב

comments