אם יש פרוייקט מימון המונים אחד שאתם צריכים להתגייס אליו זה האחד

כל ילד כבר יודע שמערכת החוק בישראל מושחתת מהיסוד, רובנו כבר נהיינו אדישים מרוב שהמצב בטטה וכבר לא יודעים מאיפה להתחיל.
בסופו של יום כל אחד דואג לעצמו פה ואם מעבירים עוד יום עם הראש מעל המים אומרים תודה ועוברים הלאה.

אבל מאז הקיץ ההוא של האוהלים עפו כמה גיצים וניצוצות של תקווה (חלקם גם אכזבו ע"ע יאיר לפיד) – מהפכת המידע והחיבור בווריד לפייסבוק הביא אותנו לעידן בו יש הרגשה שבעזרת עוד קצת שקיפות ואור שמש ניתן יהיה להתחיל לייצר איזושהי תגובת שרשרת שתמעיט את הסיאוב ותחושת הקבס מהמערכת הארורה והמנגנונים הדורסניים. זו לפחות דעתי האישית הלוואי שאתם מסכימים…

הסיבה שאני פורק את זה היום היא כי אני רוצה לסייע לקמפיין הד סטארט חשוב מאוד בעיניי שכולי תקווה שיעשה שינוי אבל גם אם לא יעשה אני יודע שהוא יגרום לכמה נבחרי ציבור להזיע ולנוע בחוסר שקט בכסא. וזה כבר שווה בעיניי (לכן תרמתי).

אבל לא נשאר הרבה זמן…

הקמפיין יצא לדרך קצת לפני המלחמה והיה נראה כי הוא מתניע סבבה אבל אז המלחמה והספינים וזה… איבד קצת מומנטום ועכשיו נותרו 3 ימים עד לסיומו וחסרים כ-20 אלף ₪.
מה הקמפיין מציע?
הקמפיין נקרא מאה ימים של שקיפות והוא מציע פעילות להארת מחשכים ו"ישיבה" על פוליטיקאים שלא כל כך אוהבים שיידעו מה הם עושים (ולא, זה לא מתוך עיקרון "מתן בסתר"…)
איך זה יתבצע?
חוקרים פרטיים על חברי כנסת שאוהבים חשאיות (מבלי לפרסם מי הם, כדי שכולם יהיו במתח) ופרסום ממצאי התחקירים ודיווח שוטף על תפקוד הנבחרים.

מי עושה את זה?
את הקמפיין מוביל העיתונאי תומר אביטל ומאחוריו נושבת רוח גבית של לוחמי שקיפות טובים וידועים מהרשת דוגמת: יהונתן קלינגר, עידו קינן, טל שניידר, אלדד יניב, אורלי בר לב ועוד קצרה היריעה וגו'.

אני מפציר בכם להכנס ולקרוא את תיאור הקמפיין לעומק (מה שאני כתבתי זה רק קצה המזלג) ולתמוך!
זיכרו כל טיפת זיעה קרה של פוליטיקאי מושחת שווה זהב.

הנה קצת וידאוז בשביל האווירה, לכו לתרום כבר.

פורסם על ידי אסי אייס

TasteMaker, מייסד ועורך "וואללה אישי". מסניף אבקת אינטרנט מהבוקר ועד הלילה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *